Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Бойовики погрожують убити українку

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Бойовики погрожують убити українку

Сирійські бойовики, які викрали українську журналістку Анхар Кочнєву, висунули ультиматум, у якому погрожують її стратити, якщо до певного терміну їм не буде виплачено гроші.

«Термін ультиматуму закінчується 13 грудня 2012 року. Якщо доти часу гроші за українську шпигунку не будуть сплачені, то її стратять», — ідеться в повідомленні, яке цитує Дар’я Мітіна, подруга п. Кочнєвої й екс-депутат Держдуми РФ. Ультиматум підписаний Абу Джандалем і Фарідом Абу Гусейном – командирами «Вільної сирійської армії».
Як писав «Міст» 15 жовтня Олександр Дікусаров, прес-секретар Міністерства закордонних справ (МЗС) України, розповів, що в Сирії бойовики викрали українку, яка поїхала в цю країну перекладачем для знімальної групи одного з російських телеканалів. Того ж дня президент Янукович доручив МЗС і іншим відповідним органам вжити заходів для звільнення Анхар Кочнєвої.
8 листопада на сайті «Вільної сирійської армії» з’явився відеоролик із викраденою українською журналісткою. На відеозаписі тривалістю 15 секунд вона промовляла арабською: «Мене звуть Анхар. Я була викрадена неподалік від Хомса. Прошу українське, російське посольства та сирійську владу виконати те, що вимагають мої викрадачі».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...