Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 18, 2019

«Аль-Каїда» закликала викрадати іноземців

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

«Аль-Каїда» закликала викрадати іноземців

Айман аз-Завахірі, лідер терористичної організації «Аль-Каїда», підштовхує своїх прихильників у Єгипті до викрадання прибульців із західних країн. «Ми закликаємо мусульман захоплювати іноземних громадян тих країн, які борються з мусульманами, для того щоби сприяти звільненню наших ув’язнених», — заявив аз-Завахірі.

У своєму двогодинному аудіозверненні, яке опублікувала ціла низка радикальних ісламістських сайтів, очільник терористів також спонукає своїх симпатиків приєднатися до боротьби «за визволення Сирії» й вести роботу зі встановлення законів шаріату в Єгипті. Крім того, лідер «Аль-Каїди» попросив Мохаммеда Мурсі, недавно обраного президента Єгипту, прояснити свою позицію з приводу «джихаду за звільнення Палестини» й участі Єгипту у «війні США проти терору».
Зазначимо, що Айман аз-Завахірі вважався найближчим сподвижником ідейного лідера «Аль-Каїди» Осами бін Ладена, який розшукувався за звинуваченнями в скоєнні безлічі терактів, включаючи великі терористичні атаки 11 вересня 2001 року в США. Після смерті бін Ладена в травні 2011-го аз-Завахірі став новим головою «Аль-Каїди». На початку жовтня ц. р. аз-Завахірі кинув заклик мусульманам усього світу до священної війни проти США й Ізраїлю на помсту за фільм, що «ображає пророка Мухаммеда».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...