Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 25, 2020

Українець — «моджахед Сирії»?

Автор:

|

Серпень 01, 2013

|

Рубрика:

Українець — «моджахед Сирії»?

Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію про затримку в Єгипті громадянина України, у якого нібито було посвідчення «моджахеда Сирії». Про це заявив Євгеній Перебиійніс, директор Департаменту інформаційної політики МЗС.

У засобах масової інформації з’явилися повідомлення, що сили безпеки Єгипту затримали в курортному місті Шарм-Еш-Шейху на Червоному морі громадянина України, у якого під час обшуку було виявлено посвідчення «моджахеда Сирії». Також у затриманого вилучили єгипетську й іноземну військову форму, знаки з написом «поліція» та чорні прапори з релігійними гаслами.
Затриманий 23-літній українець на ім’я Рашид проживав зі своєю дружиною в одному з курортних житлових комплексів Шарм-Еш-Шейха. Він в’їхав до Єгипту за туристичною візою 30 травня й мав покинути країну 9 липня. Чоловіка затримали після автомобільної аварії: його було відправлено до лікарні з травмами й
поліцейські при огляді його автомобіля виявили виданий владою Сирії документ на ім’я громадянина України з його світлиною, на якому поверх перекресленого офіційного тексту стояв напис: «Моджахед, спеціальність — журналіст». Дружина українця нібито визнала, що її чоловік воює на боці повстанців у Сирії. Прокуратура Єгипту почала розслідування.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply