Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Східна Африка має власний «Шенген»

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Східна Африка має власний «Шенген»

Три країни Східної Африки — Кенія, Уґанда й Руанда — із січня ц. р. запровадили єдині візи, які значно спростять туристам відвідування цих держав. На черзі у своєрідного «Шенгену» ще дві країни, що є членами Східно-Африканського співтовариства, – Бурунді й Танзанія. 

«Це нововведення дасть змогу збільшити туристичний потік, бо всі три країни мають різноманітні туристичні напрямки на будь-який смак», — упевнений Філіс Кандіє, голова кенійського міністерства комерції й туризму.
Своєю чергою, Аґнес Єгуніо, міністр туризму та живої природи Уґанди, додала, що єдина віза, з одного боку, підкреслить конкурентоспроможність цих країн, а з іншого — сприятиме їх реґіональному злиттю
Варто нагадати, що Уґанда, яку щороку відвідує кількасот тисяч туристів, пишається своєю незайманою природою, проте до останнього часу Кенія й Танзанія переманювали в неї туристів завдяки більшій популярності. Зі запровадженням єдиних віз туристу не доведеться обирати, котру з трьох країн він хотів би відвідати. Щоправда, Танзанія, за словами п. Кандіє, іще перебуває «на шляху до приєднання до єдиної візової угоди».
Після запровадження єдиних віз Кенія збільшила збори за відвідини національних парків, якими вона славиться. Так, тепер вхід у парки «Амбоселі» та «Накуру» коштує 90 USD для дорослих і 55 USD — для дітей, тоді як раніше ціни становили 80 USD і 40 USD, відповідно. Потрапити ж до парків «Східний Цаво», «Західний Цаво» та «Міру й Кора» тепер можна за 75 USD (для дітей — 40 USD), що на 10 USD дорожче, ніж 2013 року.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply