Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Президентом Кенії став злочинець

Автор:

|

Березень 14, 2013

|

Рубрика:

Президентом Кенії став злочинець

Ухуру Кеньятта, віце-прем’єр Кенії, обвинувачений Міжнародним карним трибуналом у злочинах проти людства, був обраний президентом країни. На підтримку скандально відомого політика віддало свої голоси трохи більше за 50 % виборців. Головний суперник п. Кеньятти — чинний прем’єр-міністр Раїла Одінга — отримав 43,2 % голосів. Він заявив, що не визнає підсумків виборів, і водночас закликав своїх прихильників діяти в рамках закону.

Міжнародні спостерігачі назвали вибори, що пройшли в Кенії, чесними. Разом із тим, перемога п. Кеньятти виглядає доволі хисткою, із точки зору його супротивників, адже кількість голосів, поданих на підтримку політика, лише на 0,07 %перевищила необхідний поріг 50 %.
До слова, єдинокровний брат Барака Обами — Абонго Малік Обама – програв у Кенії губернаторські вибори. За нього проголосував усього 1 % виборців округу Сіайя. Та ще й колишні дружини Маліка звинуватили свого екс-чоловіка у зґвалтуванні.
Так, Шейлі Аньянго, наймолодша з 12 його дружин заявила, що брат президента США спокусив її, коли вона ще не досягла повноліття. Вона була 17-річною школяркою, а в Кенії шлюбним віком юридично вважають 18 років. Уперше Малік Обама побачив дівчину під час молитви в побудованій ним мечеті в Когело. Там же вони зустрічалися потай від батьків Шейлі. Зараз їй – 20 років. Вона ховається в глиняному будиночку своєї матері, до якого веде лише ґрунтова дорога, і зізнається, що рішення вийти заміж за 55-річного Маліка Обаму було найменш правильним у її житті. Дівчина тихим голосом розповідає: «Спочатку він був добрим — так мені здалося, коли він уперше заговорив зі мною в мечеті. Але він змінився. Шлюб із ним був найбільшою помилкою в моєму житті. Він б’є мене й найчастіше поводиться погано, він – безглуздий і сварливий». За словами матері Шейлі, у Маліка Обами був цілий таємний план викрадення її доньки. Він пообіцяв заплатити дівчині трохи більше за 36 USD, якщо вона вийде за нього.
33-річна Хафса Абуанда теж вийшла заміж за політика, коли була ще підлітком. Однак через п’ять років шлюбу, 2008-го, утекла від чоловіка. За її словами, усі ці роки дружини Маліка «приходили та відходили», вона нарахувала як мінімум 12 жінок. І всіх представниць свого «гарему» він бив.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...