Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2012/06/nigeria-plane-crash-300x198.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Thursday, Nov. 26, 2020

Повітряні катастрофи в Африці

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Вантажний літак здійснив 3 червня аварійну посадку в аеропорту столиці Ґани місті Аккрі. Судно врізалося в автобус, унаслідок чого загинуло як мінімум десять пасажирів автобуса. Чотири особи, що перебували на борту літака, вижили, повідомив представник летовища Аккри. За його словами, літак промчав повз злітно-посадкову смугу, пробивши огорожу, і врізався в автобус, що знаходився неподалік. У літака були пошкоджені крила і хвостова частина. Судно належало ніґерійській вантажній авіакомпанії Allied Air. Літак виконував рейс DHV 111 із ніґерійського Лагоса до Аккри.

А от на південному заході Ніґерії того ж дня розбився пасажирський літак, на борту якого перебували 153 особи. За даними Фемі Оке-Осаньінполу, голови служби порятунку штату Лагос, літак, марка якого невідома, врізався в двоповерховий будинок у місті Лагосі. Відомо також, що повітряне судно належало ніґерійській авіакомпанії Dana Air, у чиєму розпорядженні є літаки Boeing MD-83 місткістю до 140 пасажирів і Bombardier LearJet 45XR місткістю дев’ять пасажирів. Про це оголосив Гарольд Демюрен, керівник Національного управління цивільної авіації. «Не думаю, що комусь удалося вижити», — заявив п. Демюрен. Літак здійснював внутрішній рейс за маршрутом Абуджа—Лагос.

Марко Стріха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply