Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Ой ти, Галю, Галю молодая…

Автор:

|

Лютий 23, 2012

|

Рубрика:

Ой ти, Галю,  Галю молодая…

Відома в Лівії журналістка й телеведуча Галя аль-Місраті (на фото), що завоювала собі величезну популярність у роки правління Муаммара Каддафі, була вбита в тюремній камері в столиці країни Тріполі. Як повідомили знайомі тележурналістки, Галю ліквідували через гарне до неї ставлення полковника Каддафі та її категоричне неприйняття перемоги повстанців. Жінка ніколи не приховувала своєї позиції, неодноразово виступала з різкою критикою нової влади й навіть обіцяла помститися за вбитого лідера.

Галя аль-Місраті востаннє з’явилася перед телекамерами 30 грудня минулого року. У кадрі вона мовчала, а в руці тримала аркуш зі зазначенням дати. На обличчі жінки було видно сліди побоїв. Глядачі, що бачили ці кадри, говорили про те, що п. аль-Місраті, швидше за все, відрізали язик. Після цього журналістка щезла, і ніхто не знав, де вона є, аж до останніх днів, коли надійшла інформація про її смерть у тюремній камері.

Джерела також повідомили, що вбивство сталося 17 лютого й було «приурочене» до річниці початку в Лівії повстання проти режиму Муаммара Каддафі. Офіційна лівійська влада поки що ніяк не коментує цієї інформації.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply