Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Моряки врятували життя сирійцю

Автор:

|

Жовтень 24, 2013

|

Рубрика:

Моряки врятували життя сирійцю

Українські військові медики з фрегата «Гетьман Сагайдачний» у межах виконання операції «Океанський щит» в Аденській затоці врятували життя сирійцеві, капітану судна «Барвага», що ходить під прапором Республіки Панама.

Як повідомили в Міністерстві оборони України (МО), під час патрулювання в міжнародному коридорі безпеки в районі Аденської затоки 16 жовтня, о 19.50, командир національного контингенту контр-адмірал Андрій Тарасов на борту флагмана «Гетьман Сагайдачний» отримав сигнал від екіпажу цивільного судна «Барвага». Вони просили допомогти капітанові судна Абдуллі Каріму. Українці надали йому термінову медичну допомогу, і вже за півгодини стан його здоров’я стабілізувався.
Капітаном судна «Барвага» виявився 47-річний громадянин Сирії, який страждав на ішемічну хворобу й інші хронічні недуги серця. «За життя хворого боролися представники флотської медичної команди українського контингенту: начальник невідкладної хірургії підполковник медичної служби Сергій Адаменко, підполковник медичної служби Олександр Олійник, капітан медичної служби Вадим Врабіє, капітан медичної служби Артем Сіренко», — повідомили в МО.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply