Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Лівійці звільнили українських моряків

Автор:

|

Вересень 05, 2013

|

Рубрика:

Лівійці звільнили українських моряків

У Лівії відпустили екіпаж судна «Етель», яке 17 липня ц. р. було захоплене в порту Бенґазі. Про це повідомила прес-служба Костянтина Грищенка, віце-прем’єра України. «Щойно розмовляв із нашим послом у Лівії. Озброєні люди покинули судно «Етель», на якому утримували 19 наших моряків. Сподіваюся, що незабаром «Етель» залишить Бенґазі. Головне — зараз наші вже в безпеці», — розповів урядовець.

«Звільнення судна «Етель» з українцями на борту є практичним результатом візиту 31 липня в Лівію віце-прем’єр-міністра України Грищенка за дорученням президента України з метою захисту прав і інтересів українських громадян, які перебувають у цій країні», — ідеться в повідомленні прес-служби відомства.
Інформацію про це підтвердили також самі моряки з судна «Етель». «Рано-вранці на «Етель» зазвучала тривога, всю команду зібрали на містку й повідомили, що ми – вільні. Араби сховали зброю, почали згортати свої розкладачки, постелі, усе завантажили в мікроавтобуси та поїхали. На нас ніхто не звертав уваги. Капітан щось обговорював із ватажком, але нас у ці розмови він ось уже півтора місяця не втаємничує», — розповів один із моряків.
Як писав «Міст», у лівійському порту Бенґазі 17 липня озброєні люди захопили судно «Етель» із 19 українськими моряками на борту. Лівійці утримували судно через конфлікт із судновласником, якому належить також судно «Фаїна» — саме ним перевозили ті 650 автомобілів, які бізнесмениі з цієї країни нібито оплатили. Замість того, щоб із Йорданії доставити вантаж до Лівії, судно з авто розвантажилося в Іллічівському порту під Одесою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply