Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Зомбовані терористи

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Зомбовані терористи

Слов'янські сепаратисти

Нелюдська поведінка сепаратистів, яку вони демонструють під керівництвом російських офіцерів, викликає засудження не тільки в Україні, а й у всьому світі. Катування, убивства, знущання з офіцерів СБУ, викрадання журналістів і спостерігачів, захоплення будинків і спроби блокувати аеропорти, військові частини, міліцейські відділи й інші безчинства є свідченням того, що це — не акції «мирних протестантів», а злочини бездушних, аморальних створінь.

Захоплення телевізійної вежі демонструє, що ці дії є справою не «мирних демонстрантів», а справжніх організаторів сепаратистського руху. Саме телебачення в руках кремлівських брехунів є знаряддям зомбування населення, яке й досі не знає правди про мету організованої злочинної діяльності сепаратистів.
Виховані брехливою кремлівською фашистською пропаґандою зомбовані терористи цілковито позбулися будь-яких людських рис. Керовані російськими офіцерами-диверсантами, вони дуже нагадують мусульманських бойовиків Пакистану, Афґаністану чи Африки. Відсутність моралі, принципів, викрадання людей, брутальне побиття мирних демонстрантів, захоплення міжнародних спостерігачів і інших заручників, садистські вчинки «повстанців» указують на те, що терористи керуються не якимись ідеалами за краще життя, соціальну справедливість або політичні переконання. Єдина мета цих зомбі — вивішування в Україні російських прапорів і вимога приєднання до Росії.
Придивіться до зомбованих терористів, котрі навіть своїх фізіономій не показують, — хіба вони не нагадують дикої орди? А чого вже варті їхні дії та заяви в Слов’янську?! Захоплення членів ОБСЄ, які приїхали в Україну, щоби допомогти дипломатично залагодити кризу, яку провокують і загострюють російські диверсанти за допомогою кримінальних терористів, є свідченням боротьби без правил, без моралі та без відповідальності.
Пригадується, як учинили в Росії з терористами, котрі захопили заручників: їх усіх повбивали, ще й пишалися своїм учинком. Тепер російські офіцери стають терористами в сусідній країні й отримують фінансову та моральну підтримку від Кремля.
Щодо безпосередньої причетності Москви до терористських дій на сході України існує низка доказів, «найсвіжішим» із яких є зізнання зловленого Перепічаєнка, заступника самопроголошеного мера Слов’янська. Цей молодий терорист чартерним рейсом літав до Москви, де давав «правдиву» картину в інтерв’ю московському телебаченню. За дорученням керівника терористів у Слов’янську російського громадянина Гіркина Перепічаєнко отримав у Москві 19 тис. USD і прилад для шифрування телефонних розмов.
Дивує те, що українські силовики, обов’язком котрих є не тільки дбати про безпеку населення, а й знищувати терористів, самі поводяться дуже непрофесійно. Не слід чекати, що скаже Захід, ООН чи поки тебе застрелять, захоплять або поб’ють, а треба діяти в інтересах народу, закону, держави. Уже стало світовою нормою, що, коли терористи не здаються, їх знищують. Українці повинні довести світові та Кремлеві, що вони є й будуть господарями на своїй землі, а коли хтось так любить сусідню країну, то для них слід створити сприятливі умови для переїзду.
Щодня з вуст терористів лунають звинувачення у фашизмі на адресу майданівців, бандерівців чи просто патріотів. Українські медіа чомусь досі мало звертають уваги на те, що фашизмом тхне саме з поза кремлівських стін і цей сморід шириться через ґебельсівську пропаґанду й зомбує майбутніх терористів на сході та півдні України. Гадаю, не тільки українці, а й росіяни не знайомі з деталями історії родини нинішнього президента Росії. А шкода, бо саме ці «деталі» дають змогу проаналізувати та зрозуміти фашистську поведінку войовничого полковника КГБ.
Польський журнал Angora” (№ 31 за 3.8.2003) помістив статтю Й. Шанявського «Чи батько російського президента брав участь у придушенні Варшавського повстання?» Для українців ця стаття, зокрема, актуальна сьогодні, коли син лейтенанта стотисячної армії Власова, що воювала на боці Гітлера, сам звинувачує українців у фашизмі.
У статті є світлина, яку знайшов колишній совєтський військовий аґент Володимир Резун, котрий 1978 року втік у Велику Британію, за що його в СРСР засудили до смертної кари. Зараз це — відомий у світі автор книг Віктор Суворов, котрий опублікував не тільки світлину, знайдену в забороненому архіві 8-ї Британської армії. Ця світлина зроблена в серпні 1944-го, на ній – троє в козацькій уніформі, один — у німецькій, а один — в уніформі армії Власова. Першим ліворуч стоїть Володимир Спиридонович Путін — батько президента РФ.
1941 року Путін-старший недалеко від Вітебська надав перевагу німецькому полону, а доти він був офіцером НКВД. І добровільно вступив до Російської визвольної армії (РОА) генерала Андрія Власова, котрий перейшов на бік німців. 1945-го Путіна разом з іншими вояками армії Власова британці передали СРСР.
Отже, яблуко не впало далеко від яблуні, син уже у 18 років пішов слідами батька, але під іншою назвою — КГБ. Чи могли чотири роки на службі у фашистів залишити на батькові Путіна такий слід, від якого сьогодні страждає вся Україна? Дуже можливо, що амбіційний полковник КГБ хоче перевершити таких диктаторів, як Сталін чи Гітлер. Для України важливо інформувати про це своїх громадян і північних сусідів, бо старе злодійське гасло «Ловіть злодія!» досі актуальне.
Непоінформованість населення на сході та заході України є причиною толерування банд. Україна цілковито програє в пропагандистській війні, бо ж правда — одна, а брехні — розмаїття. Якщо би люди знали, що Янукович і його банда вивезли в Росію 32 млрд USD народних податків і закордонних позик, то зрозуміли б, що Майдан боровся за всіх чесних громадян. Тих мільярдів вистачило би на ремонт усіх доріг, на модернізацію шахт і індустрії, на підвищення пенсій і зарплат у всіх реґіонах України!
Уже самі вимоги терористів щодо приєднання до Росії є свідченням того, хто їх формує та для чого захоплюють адмінбудівлі, міліцейські дільниці, СБУ. Їм не йдеться про якісь соціальні, політичні проблеми, про безробіття, медичну та соціальну опіку — нічого подібного! Тільки приєднання хоч частини (бо цілої не проковтне) України до Росії. Якщо ж РФ бракує людей, то краще було би звернутися до китайців: вони би могли навіть пару сотень мільйонів людей швидко переслати як братню допомогу Путлеру.
Рада Федерації 29.04.2014 р. ухвалила закон, що посилює карну відповідальність за організацію масових заворушень і тероризм. Згідно і цим документом, його порушників очікує довічне ув’язнення. Велику кару передбачено за організацію тероризму та його фінансування. Закон прийняли в Москві того дня, коли українські медіа оприлюднили доказову інформацію СБУ й американського держсекретаря Керрі про те, що терористами на Донбасі, у Луганську та ще деінде керує Москва, а терорист Перепічаєнко підтвердив, що й фінансування терористів здійснює Кремль.
Може, слід було би Верховній Раді Україні скопіювати закон РФ, прискореним темпом його схвалити й поводитись із терористами так, як це роблять у РФ? Інакше ще довго будемо мати діло зі зомбованими терористами, котрі чомусь не поспішають перебратися до омріяної батьківщини, а хочуть туди затягти тих, хто прагне залишитися на землі своїх предків!
У цивілізованому світі люди вирішують проблеми демократично, тобто мирним шляхом. Терористи в Україні мирного шляху не визнають: вони в масках нападають на державні адміністрації, б’ють і вбивають демонстрантів і заручників, займаються антидержавною діяльністю, свавільно організують референдуми, самі вирішують іще перед референдумом, якими будуть результати «волевиявлення».
Учитися потрібно не тільки того, як запроваджувати демократію, але й способів, як її втримати!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply