Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2014/04/putler1-230x300.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Вершина хамства

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Кажуть, що вершиною хамства є вчинок хама, котрий перед дверима вашої хати випорожнився, а після того натис на дзвінок і попросив від вас туалетного паперу! Саме так поводяться зараз співвітчизники Путіна, користуючись «аргументами» новоявленого Гітлера на посаді президента Російської Федерації (РФ). Кремлівська фашистська пропаганда, щоби відвернути увагу від своєї нечуваної аґресії, пішла в наступ на США та Велику Британію.

Аби відволікти увагу від себе, як ґаранта безпеки, росіяни стали брехати на весь світ. Виявляється, не вони порушили всі міжнародні права й угоди, а ті, хто їх критикує. Цивілізований світ уперше зустрічається з такою нахабною поведінкою.
Російська дипломатія намагається брехнею виправдати свою аґресію проти України, порушення міжнародного права, недотримання ґарантій, які РФ дала перед цілим світом! Якщо ви купили авто, то фірма-продавець дає вам ґарантію на два-три роки. У разі її недотримання покупець має можливість через суд домогтися виконання зобов’язань. Не інакше мало би відбутись і з ґарантією на міжнародному рівні.
Звісно, що коли подати до Міжнародного суду в Гаазі на РФ, яка не тільки відмовилася від гарантії, а й сама порушила суверенітет України, то відбудеться процес не одного дня, але його слід розпочати негайно. Дотримуватися міжнародного права, міжнародних ґарантій потрібно не тільки РФ, а й США та Великій Британії, які нічого не зробили, щоби їхній спільник-ґарант не порушив суверенітету України.
Нахабне звинувачення міністерства закордонних справ (МЗС) РФ на адресу США та Європейського Союзу (ЄС), що, мовляв, ті «потурали переворотові» в Україні, не витримує критики. Це – ганебне перекладання відповідальності з хворої голови на здорову.
Насамперед варто зазначити, що у Будапешті надавалася ґарантія щодо суверенітету та непорушності кордонів державі, а не уряду! Відтоді в Україні вже був четвертий президент — це демократичний шлях демократичної країни! Інша річ, що КГБівські номенклатурники не тільки не визнають демократичних шляхів – вони їх лякають.
Московські стратеги досі не розуміють, що після наказу стріляти в мирних людей будь-який президент і влада будь-якої країни втрачає свою леґітимність! В Україні відбувся не «переворот», а суд над диктаторським урядом.
Саме українська Конституція, а не забаганки Путіна є вирішальною у формуванні українського уряду, бо народ є джерелом влади. Інакше кажучи, щоби зрозуміли Путін і його оточення, Майдан відбувався й відбувається на основі української Конституції, а не з її порушенням! А коли би навіть дійшло до порушення, то це залишається внутрішньою справою України.
Крім того, слід зазначити, що в Україні діяла й діє Верховна Рада України (ВРУ) як демократично обране законодавче представництво країни, а його ніхто не змінював. ВРУ з різними політичними партіями була та є доказом того, що в Україні не стався озброєний переворот, але відбулися демократичні зміни в політичному житті.
Щоби Путін краще зрозумів, як не слід було йому та його оточенню поводитись у Криму, пригадаємо їм, що саме вони там зробили. Спочатку президент Росії послав озброєну банду, яка захопила кримський парламент. Потім без кворуму, без преси, телебачення, радіо скинули старий уряд і «обрали» новий.
Використовуючи дороговкази гітлерівського міністра пропаґанди Ґеббельса на те, що «брехня, щоб у неї повірили, повинна бути великою», Путін і Ко навітьперевершили свого побратима з ХХ ст. «Фашисти, націоналісти, антисеміти, расисти» перебувають саме біля Путіна, там слід їх шукати, а не у вільній Україні.
Захоплення більшої частини росіян фашистськими ідеями Путіна, засліпленість загарбанням Криму, який ніколи й не був російським, оспівування російської єдності, якої також ніколи не було, бо була та є імперія Росія, – усе це цілковито нагадує Німеччину 1940-х рр. Якщо дотримуватись логічних і закономірних шляхів розвитку, то й доля Російської імперії повинна бути такою ж, як у Німеччини в минулому.
Можливо, і до росіян незабаром дійде, що їхня влада їх брутально одурює йщо в Україні до них далі ставляться як до сусідів. Звісно, важко повірити, щоб сусід казав правду, коли вами ж обраний президент бреше на цілий світ: мовляв, в Україні фашисти на вулицях убивають правовірних. Але ж у народі давно знають, що саме злодій, щоби не бути спійманим, кричить: «Хапайте злодія!»
Саме це пригадується, коли слухаю, як кремлівські фашисти звинувачують Україну в перевороті, антисемітизмі, фашизмі, націоналізмі тощо. Тим часом бандитизм, із яким російське військо захоплює українські кораблі, підводний човен, українські військові бази без оголошення війни, є найбрутальнішим порушенням усяких міжнародних норм і людських прав.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...