Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

У Лондоні спалили колекцію речей легендарного панк-гурту Sex Pistols

Автор:

|

Грудень 08, 2016

|

Рубрика:

У Лондоні спалили колекцію речей легендарного панк-гурту Sex Pistols
Джо Корр

Джо Корр

Джо Корр, син Малькольма Макларена, менеджера Sex Pistols і модельєра Вів’єн Вествуд, спалив колекцію предметів, пов’язаних із знаменитою панк-групою. Він стверджує, що знищив одяг, постери й інші раритети, сумарна вартість яких перевищувала 5 млн GBP.
Колекцію завантажили на баржу, яку потім вивели на середину Темзи. На палубі розклали ляльки з особами колишнього прем’єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона, екс-міністра фінансів Джорджа Осборна, міністра закордонних справ Бориса Джонсона й інших політиків.
Спалення відбувалося під контролем пожежного катера, кількох пожежних машин і поліціянтів. Свою акцію п. Корр приурочив до 40-річчя виходу першого сингла Sex Pistols Anarchy In The UK, який побачив світ 26 листопада 1976-го. Він заявив, що «панки ніколи не були схильні до ностальгічних настроїв, і не можна навчитися бути панком у музеї».
Таким чином він розкритикував проект «Панк.Лондон», присвячений ювілею цієї субкультури. Вів’єн Вествуд, котра взяла участь у цій акції, закликала глядачів перейти на використання екологічних джерел енергії. Ґлен Метлок, бас-гітарист Sex Pistols, назвав акцію п. Корра «наркоманською».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...