Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 12, 2020

Що очікувати від зміни назви АТО?

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Що очікувати від зміни назви АТО?

«Але конфлікт вже затягнутий, хоча його можна було закінчити в рамках АТО набагато раніше».
Олег Толмачов, активіст партії Національний корпус

Цю думку п. Толмачова підтримують не лише співучасники визвольних змагань у неоголошеній війні Росії проти України, але й професійні військові Збройних сил України (ЗСУ). Йдеться не про нездатність, але про небажання багато кого у владних і бізнесових ешелонах України. А тим часом усе частіше з’являються новини про безкарне обстрілювання позицій ЗСУ та мирного населення терористичними бандами, керованими професіоналами російсько-окупаційних військ на сході України.
Тому не дивно, що можлива така трагічна новина про наслідки бандитських обстрілів: «Обстріл на Луганщині: загинули батько з дитиною, за життя матері борються». На жаль, це не остання новина, їй упродовж чотирьох років передували сотні інших, які сповіщали про втрати українських мирних жителів і військовослужбовців. Щоденні повідомлення про «порушення режиму тиші» свідчать про те, що заміна назви антитерористична операція (АТО) на Операцію об’єднаних сил (ООС) поки що нічого не дала.
Іншими словами змінювати потрібно не назву, а тактику та стратеґію, щоб закінчити безглузде та безкарне вбивство українських громадян злочинцями й бандитами. І саме тут знову напрошується приклад держави Ізраїль, яка не дозволяє ворогам не лише порушувати свої кордони, але й відзначати важливі події на кшталт відкриття американського посольства в Єрусалимі.
Хтось може зауважити: це ж Ізраїль, а не Україна! І це правильно, але українцям варто усвідомити, що ізраїльські війська йдуть у наступ на чужу територію, коли їм загрожують. Отак було на території палестинців, із якої щодня випускали ракети на територію Ізраїлю, або з частинами іранського війська в Сирії, які наближалися до ізраїльського кордону.
В Україні ж ідеться про окуповані території, про незаконні формування бандитів, про самозванців-сепаратистів і їм подібних. Тобто, українці зобов’язані захищати свої, міжнародно визнані кордони, а не лічити щодня вбитих і поранених. Тому Олег Толмачов, котрий не лише особисто брав участь у боротьбі з російськими загарбниками, але й отримав небезпечні для життя поранення, і знає, що конфлікт не вирішить якийсь «Мінськ».
Може, українському керівництву потрібно звернутися за порадами до ізраїльського командування збройними силами, які мають вже величезний досвід не лише в обороні своєї держави, але й у знищенні її ворогів. Ізраїль не очікує схвалення своїх дій, бо знає, що пожежу треба погасити до того, як вона розростеться та знищить найважливіше — людське життя. В цьому сенсі необхідно керуватися і українцям, бо інакше бандити та терористи будуть щодня вбивати українських солдат, мирних жителів і навіть дітей.
Ізраїль в минулому поміняв на одного ізраїльського солдата сотні палестинців, бо ця держава високо цінує кожне життя своїх громадян. Сподіваймось, що ООС не буде формальною заміною АТО, але стане змістовною, і не тривалою операцією, яка діятиме не тільки на захист українців, але й на звільнення окупованої території. За чотири роки АТО українці втратили вбитими та пораненими таку кількість, яка вимагає від керівництва держави й армії негайних дій для припинення втрат. Тому варто взяти за приклад Ізраїль, як захищати не лише державний кордон, але й людські життя!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply