Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Прихована правда

Автор:

|

Квітень 17, 2014

|

Рубрика:

Прихована правда

Росіяни хочуть, щоб українці жили, як вони

Коли хтось із українських істориків, політиків, учених звертає світові увагу на те, що українці й росіяни — цілковито відмінні нації, відмінні генотипи, їх звинувачують у націоналізмі чи тенденційності. Мовляв, українці з московитами — уже століттями разом, то й стали братами. Путін переконує, що українців узагалі немає, а є російськомовне населення України, бо ж майже всі українці знають російську.

2004 року тодішній президент України Леонід Кучма видав книжку «Україна — не Росія», яка багатьом відкрила очі на брехню про «кровне братство». Та режим Януковича за допомогою «історика» Табачника цілковито переплутав поняття національної ідентичності українців і їхньої належності до Московської імперії. Сьогодні «собіратель» імперських територій не визнає не тільки українців, а й їхнього представницького органу — Верховної Ради України.
Саме тут слід згадати видатного російського письменника Олексія Толстого (1883-1945, автора відомого роману «Петро І». Він зазначав: «Есть две Руси. Первая — Києвская имеет свои корни в мировой, а минимум в европейськой культуре. Идеи добра, чести, свободы, справедливости понимала эта Русь так, как понимал их весь западный мир».
Далі академік Толстой мовить про тих, хто привласнив собі наше національне ім’я, яким себе ідентифікує із часів Петра І: «А есть вторая Русь — Московская, это Русь тайги, монгольская, дикая, звериная. Эта Русь сделала своим национальным идеалом кровавую деспотию и дикую ярость. Эта Московская Русь издавна была, есть и будет полным отрицанием всего европейского и заклятым врагом Европы».
А тепер звернімось до «сепаратистських рухів» на сході та півдні України. Саме з них вимальовується яскрава картина другої Русі, тобто Московії. У вічі кидається «боротьба» сепаратистів не за соціальну справедливість, не за демократію, не за людську гідність чи проти безробіття, диктатури, цензури або, скажімо, за свободу — ні, цього нема — їм подавай Росію!
І до якого ж хамства дійшли кремлівські керівники! Вони відверто втручаються у внутрішні справи сусідньої країни, буцімто захищають російськомовних. Навіть Гітлер краще маскував свої наміри.
Світ ХХІ ст. із таким хамством і підступністю зустрічається вперше, і тому неймовірна брехня російських медіа цілковито запанувала над деякими людьми на сході й півдні України, котрими вправно керують із Москви.
Поява «зелених чоловічків» у Слов’янську та використання зброї проти міліції в Краматорську є свідченням того, що «сепаратистський рух» організують «брати», котрі цілковито пасують до біблійного образу Каїна.
Московська пропаганда на весь світ кричить про українських націоналістів, екстремістів, котрі насправді досі не вбили жодного «зеленого чоловічка». Зате постраждали учасники Майдану, українські військові, які не хотіли стріляти у своїх сусідів. Російські медіа поширюють брехню про «озброєні банди», що розстрілюють росіян. А тим часом російські агенти озброюють банди, за допомогою яких захоплюють адміністративні будинки й стріляють в українців, свідченням чого було вбивство українського майора в Криму й офіцера в Слов’янську. Поява «зелених чоловічків» у будь-якому реґіоні України означає, що вже заплановано наступну акцію зі захоплення адміністративних будинків, чи міліцейських відділків російськими військами.
Сепаратисти демонстративно перебрали на себе методи боротьби Майдану: гумові колеса, «коктейлі Молотова», національну символіку — прапор. Та якщо Майдан співав і читав вірші й, головне, хотів мирно ліквідувати диктатуру, корупцію та соціальну несправедливість, то в сепаратистів — зовсім інша метаВони вимагають лише приєднання до Російської Федерації (РФ).
А вирішити проблему російськомовних можна було би дуже мирно, просто та в інтересах усіх сторін. Нікому не можна заборонити любити когось чи щось, але можна допомогти цю любов цивілізовано реалізувати! РФ має величезні необроблені простори, які лежать пусткою, бо бракує людей, щоби їх заселити й на них загосподарювати.
План російської влади переселити кілька мільйонів українців (у разі повної анексії України) на схід РФ є прикладом того, як можна було би здійснити мрії російських патріотів, котрі якимось чином опинилися на українських землях. Цих людей не можна змусити любити Україну, але саме їм потрібна допомога, щоби перебратися жити до омріяної батьківщини Росії.
Україна – не перша і не остання країна у світі, яка має еміґрантів, але вона – перша, де прибульці вирішили, що їхня батьківщина — не та, де вони народилися, живуть і працюють. Еміґрантам у Європі, США чи Канаді сепаратизм навіть на думку не спаде, бо їхні батьківщини не підтримали б такого «руху».
Події на сході та півдні України є свідченням того, що в «Московській Русі» (за версією Толстого) далі панує «ідеал деспотії та дикого звірства», а в Київській Русі – продовжили рух до європейської культури, до честі та волі!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply