Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Подиву гідна московська пропаганда

Автор:

|

Червень 11, 2015

|

Рубрика:

Подиву гідна московська пропаганда

На місці авіакатастрофи

Наприкінці травня британські слідчі звинуватили міністерство оборони Російської Федерації (РФ) у підробці супутникових зображень збиття пасажирського літака «Малайзійських авіаліній» рейсу МН 17, жертвами якого стали 298 людей, для підтвердження своїх заяв.
Цивілізована преса вже не раз наводила конкретні докази причетності не так російських бойовиків, як російських фахових військовослужбовців до збиття цього літака російською ракетною системою «Бук». Ще свіжі в пам’яті російські «експертні» заяви про збиття літака українським військом літаком, подавалися навіть імена пілотів. Потім була теорія про збиття літака ракетою з українського військового літака — навіть «фотодокази» публікували.
Однак ретельна та відповідальна праця нідерландських та інших міжнародних фахівців щодо пошуку винуватця і сліди, які провадять до частини російської армії, створюють проблеми для брехливої кремлівської пропаґанди, що не перестає вводити в оману світову громадськість.
Коли була викрита російська брехня з українськими літаками, ракетами, коли й «супутникові зображення» виявилися фейковими, то Москва вирішила нарешті визнати, що літак збила-таки ракета з установки «Бук», але знов не забула збрехати. Оскільки річниця терористичного нападу на малайзійський літак — уже недалеко, а звіт про катастрофу майже готовий, то Кремлю потрібно діяти негайно, бо ж ті британці запримітили фальсифікацію «супутникових зображень», а теорія та фото з українським літаком опинилася цілковито на межі фантастики.
Щоби ввести міжнародну спільноту в оману, пропагандисти Кремля вирішили запустити свій останній «арґумент». Так, це була ракета, але вона – дуже стара, й Росія її вже не використовує, а перебуває вона «тільки» в Україні. Для підтвердження своєї чергової «доказової бази» кремлівські пропагандисти залучили Михайла Малишевського, радника ґенерального директора російського державного концерну «Алмаз-Антей». Саме йому доручили «фахово» заявити, що саме ракета з «Бука» збила малайзійський пасажирський літак, але вона — така стара, що лише українська армія її й має, а на «додачу» він указав і місце, звідки випустили ракету, а воно, твердить він, було на території, підконтрольній Україні.
Кремлівські пропагандисти вважають, що всієї їхньої брехні, яку вони поширювали усіма засобами інформації, вже ніхто не пам’ятає. Як відомо, були опубліковані підтвердження того, що літак був збитий російською ракетою. Установки прибули на Донбас із Курська, а після катастрофи відправилися назад, на територію РФ.
Зрештою, сам російський президент перед цілим світом заявив, що Крим «приєднували» під його особистим наглядом, бо, мовляв, таку операцію має проводити одна авторитетна особа. Отже, «зелені чоловічки» в Криму, котрих спочатку називали «самооборонцями», виявилися російськими окупаційними військами. Те саме — з «добровольцями», котрих «відпускають» із російського війська на війну з Україною. Справи з полоненими Александровим та Єрофеєвим також засвідчили, що елітні російські військовики — не самотні у своїй «відпустці» з війська, яку вони використовують у війні на українській території.
Після «визнання» Кремлем, що літак збила ракета «Бук» слід очікувати заяви якогось військового фахівця: так, російські військові воюють на території України, але… так, російські танки, важке озброєння постачають із Росії, але… Побачимо, що вигадають кремлівські пропагандисти, бо фантазія у них хоч і примітивна, але могутня, що вже не раз довели відомі політики — старі та нові.
Саме впливу московської пропаґанди піддалися і колись відомі політики — екс-президенти Франції д’Естен і Саркозі, канадський екс-прем’єр Кретьєн, німецький екс-канцлер Шредер та інші, список котрих повнив сучасний чеський президент Земан, а також численні політики меншого ранґу з різних країн.
Кремлівські технологи свідомі того, що їм залишається мало часу до опублікування звіту про збиття малайзійського літака, тому спробували відвернути увагу світу від терористичної діяльності бойовиків в Україні, котрі є небезпечними не тільки для України, але й усього цивілізованого світу.
Участь російського війська у війні в Україні є незаперечною так само, як незаперечним є факт збиття цивільного літака проросійськими та російськими бандитами, які були такі горді собою у перші хвилини збиття, бо ж гадали, що то був український літак, а стосовно цього є також докази і їх навіть кремлівська пропаганда не може замовчати!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply