Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

Новий кремлівський винахід

Автор:

|

Квітень 03, 2014

|

Рубрика:

Новий кремлівський винахід

Здавалося б, поєднання піратства з фашизмом – недоречне, бо піратство існує вже з давніх-давен майже на всіх морях і океанах. Фашизм виник майже сто років тому в Італії — 1919-го, а засновником його був Беніто Муссоліні (1883-1945). Постання італійського фашизму відбувалося досить «невинно». 1919 роук це був мілітарний союз чорносорочечників (члени його носили чорні сорочки). Із приходом до влади італійські фашисти оголосили Середземне море Mare nostro (наше море) італійським життєвим простором, і висунули територіальні претензії до Югославії, Албанії, Греції, Франції й Ефіопії. 

Із «чорносорочечників» «вилупився» тоталітарний націоналістичний рух, який пізніше був використаний послідовникмо Муссоліні Гітлером (1889-1945), котрий «удосконалив» фашизм націонал-соціалістичною ідеолоґією та ґестапівськими методами боротьби зі своїми супротивниками та мирним населенням.
Третій фашист народився через сім років після їхньої смерті — 1952-го. Путін «перехопив» прапор фашизму й додав до нього російської барви та маску «керованої демократії». Спираючись на вже раніше захоплені природні джерела ґазу й нафти, які дають неймовірні прибутки державній скарбниці, президент Росії захотів стати царем.
Царем можна стати й у колишній Московській державі, але він хоче перевершити не тільки колишніх російських царів, а й Сталіна, котрий був керівником найбільшої імперії — СРСР і «соціалістичного табору». Путін тепер має мету – захопити всю Європу, а не тільки схід, щоби вона не перешкоджала «розвиткові Росії» своїми незграбними санкціями та не «ображала» російськомовних співвітчизників, котрих зараз повно повсюди.
Фашистська брехня кремлівської пропаґанди поширюється вже роками, і вирішальну роль у тому зіграло телебачення. Ніхто з глядачів російських телеканалів і не підозрює, що в Україні досі не постраждав жоден шовіністичний фашист російського спрямування, але вже є далеко понад сотня жертв – українських патріотів, чия провина полягала лише в любові до своєї країни.
Якщо Росія кидає на антиукраїнську пропаганду сотні мільйонів, то в Україні бракує простої можливості хоча би частково протистояти цій брехні. Тут могла би щось зробити українська діаспора хоч у тих країнах, де вона є добре організована, та реагують закордонні українці невчасно й недостатньо.
Українцям слід зосереджуватись не тільки на впровадженні демократії, а й на інформаційній війні, яку Росія так безсоромно провадить проти України. Людям потрібно щодня звертати увагу на брехню про «антиросійські, фашистські, бандерівські розстріли» в Україні, на те, що навіть такі запеклі українофоби, як Колесніченко, Царьов, Симоненко й десятки інших живі-живісінькі ходили по українській землі, а коли би в Україні був хоч один справжній бандерівець, то їх би давно вже не стало.
Україна повинна вчитися цивілізовано не тільки жити, а й вирішувати спірні питання — через суди. Відомо, що німці, італійці, поляки через суд домоглися від «Газпрому» знижки на газ, тому дивує, чому Україна такого не робить роками. До суду можна звернутись і щодо образи честі та гідності! Тут можна подати позов прямо на Путіна, оскільки він уже не раз перед публічно заявляв про «фашистських убивць в Україні», про «бендеровцев» (хоч таких і не було, бо були бандерівці), антисемітів, котрі «руйнували синангоґи в Києві». Слід покласти край фашистській пропаґанді Кремля через Європейський суд!
До Міжнародного суду слід звернутись не тільки щодо незаконного «аншлюсу» Криму, але треба й порушити питання територій України, які Сталін привласнив, — Кубані, Краснодарського краю, Придністров’я. Зрештою, не можна безкарно залишити фашистське піратство та бандитське захоплення українських військових частин, що зараз практикується російським військом стосовно України. Замість цивілізованого шляху — перемовин, Росія вдалася до піратства.
Твердження Путіна, що Україна стала іншою, бо скинула Януковича, є цілковитою брехнею перед цілим світом. Ґарантію у Будапешті Велика Британія, Росія та США давали не Януковичу, котрий на той час був політичним нулем, а Українській державі, яка була й залишається міжнародним суб’єктом.
Піратство, яким займається російське військо, є тою російською новизною, яку росіяни внесли у, здавалося б, досконалу фашистську гітлерівську технолоґію. Наступним «нововведенням» фашизму путінського зразка є безкоштовне та моментальне надання російського громадянства. Гітлерові потрібно було доказів і через покоління, що німець чи німкеня – арійської крові, а російській фашистській ідеолоґії вистачає того, що хтось знає російську мову!
Оскільки Росія запровадила піратство у ХХІ ст. щодо сусідньої країни, яку вважала навіть братньою, то слід чекати, що незабаром іще хтось може вдатися до російського прикладу. І саме тут потрібно негайно звертатися до Міжнародного суду, бо якщо хочемо триматися цивілізації, то потрібно й використовувати цивілізовані шляхи, інакше легко скотитися на доріжку, якою йдуть фашистські пірати російської імперії.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...