Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 22, 2020

Нахабство, брехня та лицемірство недавніх «братів»

Автор:

|

Січень 29, 2015

|

Рубрика:

Нахабство, брехня та лицемірство недавніх «братів»
Сергій Лавров

Сергій Лавров

Участь Сергія Лаврова, міністра закордонних справ Російської Федерації (РФ) в антитерористичній акції в Парижі cтала вершиною його цинічності. У час, коли російські «гумконвої» розвантажували в Донецьку смертоносні ракети для терористів Донбасу, коли Надія Савченко у московській в’язниці голодує вже другий місяць поспіль, протестуючи проти свого безправного ув’язнення, коли український режисер Сенцов незаконно сидить у російській тюрмі, коли російські та проросійські терористи щодня вбивають не тільки українських солдатів, а й мирне населення, зокрема дітей, п. Лавров удає, що він — також проти тероризму.

Андрій Лисенко, речник Інформаційно-аналітичного центру (ІАЦ) Ради національної безпеки й оборони (РНБО) України, 17 січня ц. р. зазначив, що «Росія цинічно використовує Донбас як полігон для випробування нового озброєння, не рахуючись із можливими жертвами серед мирного населення».
Жертви у Волновасі, убивства малолітніх дітей, загибель мирного населення, руйнування цілих сіл на Луганщині, щоденні порушення РФ і підконтрольними їй терористами Мінських домовленостей — ось докази неморальної, підлої брехні російських керівників перед світом.
Щоденна російська пропаґанда, яка вже у сто разів перевершила «майстерність» нациста Ґеббельса, ще знаходить прихильників на Заході. Саме так можна кваліфікувати нещодавнє інтерв’ю американського професора Павла Кристі, котрий своєю брехнею дуже вписується у КГБівські методи пропаганди. Поширене в Інтернеті інтерв’ю німецькою та чеською мовами не містить характеристики чи політичної ідеології партії, яка це інтерв’ю організувала, бо тоді б на нього ніхто й уваги не звернув.
Цинічні заяви кремлівських посадовців щодо підтримки антитерористичної боротьби все менше отримують підтримки серед людей, котрі мають доступ до іншої, ніж російські «Вісті», інформації.
Тисячі жертв російської інвазії в Україну для КГБівських кадрів російської влади не є причиною, щоб дотримуватися будь-яких угод. Політики, котрі задля власної популярності та безглуздої ідеї знищили сотні невинних громадян РФ, аби виправдати вторгнення в Чеченську Республіку, Грузію, Молдову, Україну, не мають ні моралі, ні міри своїм учинкам.
Дуже незрозуміла тактика українських посадовців, включно з президентом, котрий уперто тримається ідеї «перемир’я», тоді як терористи не тільки не дотримуються Мінської угоди, а й удаються до відкритих диверсій і на території поза Донбасом та Луганськом. Самі терористи вже відверто визнали, що використовують «гуманітарні конвої» для перевезення зброї, бойовиків і військової техніки. РФ демонструє світові нехтування не тільки міжнародного права, але й порядку, бо відверто іґнорує правила надання гуманітарної допомоги, що Кремль звів до відвертої підтримки терористів.
Навіть страшна траґедія з малайзійським літаком, збиттям якого терористи спочатку «хвалилися», не вплинула на кремлівське керівництво. Найновіші ракетні атаки на Донецьке летовище є свідченням того, що Москва не звертає на жертви жодної уваги. Вона щодня посилає на смерть сотні своїх громадян, котрими керують російські офіцери. Випробовування найновішої зброї було й залишається важливішим за тисячі загиблих солдатів: мовляв, мета виправдовує методи!
Звісно, українці не мають ні фінансових можливостей, ні засобів, які б хоч якось рівнялися до російських. Підтримка цивілізованим світом української боротьби за незалежність та суверенітет є більше моральною, попри надання деякої фінансової та матеріальної допомоги, боротися за наше майбутнє ніхто не буде. Однак перевага України над Росією полягає в тому, що українці борються за власне майбутнє, за свободу, яку здобули наприкінці минулого століття, а Москва посилає на смерть і вбиває, арештовує, переслідує вільних українців і своїх громадян.
Кремлеві вже вдалося брехнею «обійти світ», але повернутися в ту ж точку йому вже не вдається, бо «зелених чоловічків» замінили ракети, якими терористи збивали українські літаки та цивільний літак «Малайзійських авіаліній» із майже 300 пасажирами на борту, а їхні танки, гармати, ракетні та протиповітряні установки вже відкрито обслуговують професійні російські військові, присутність котрих на сході України кремлівські посадовці так уперто заперечують.
Восьма заповідь Божа вчить: «Не свідчи ложно на ближнього свого!» Тобто, не бреши, бо за брехню будеш покараний. За брехню російських посадовців і дипломатів покарання санкціями зазнали деякі політики, банки та підприємства, російський рубль, але «головні брехуни» й далі вільно їздять світом, хоча їхнє місце — уже давно перед Міжнародним судом у Гаазі.
Тисячі російських і українських сиріт, удів і нещасних матерів уже не можна заспокоювати вигадкою про київських фашистів, бандерівців і «Правий сектор», бо фашистами є саме ті, хто порушує міжнародне право і порядок, хто підтримує терористів і цинічно «співчуває» постраждалим від тероризму.
Слід будь-яким способом донести до відома російськомовного населення східної України, що їхні землі Москва використовує як полігон для випробування найновішої зброї, а не заради «допомоги російськомовному населенню».
Коли розпочнеться ширший партизанський рух проти «зелених» окупантів східної України, тоді й припиниться московське випробовування модерної зброї на «рідних братах», тоді й доведеться розплачуватися брехунам за порушення восьмої Божої заповіді, бо за цю брехню вже тисячі заплатили життям, а сотні тисяч – втратою спокою у рідних домівках! Правду сказав ізраїльський прем’єр-міністр Натаньягу, що тероризм однаковий, не залежно від того, походить він від новоствореної Ісламської держави чи старої Російської імперії, бо страждають невинні.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply