Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

Куди поділося добро?

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Куди поділося добро?

Надія Савченко

Якщо хтось використовує слово «добре», то має на увазі якийсь добрий учинок, якусь подію, від якої хтось матиме «добро» — зі здоров’ям, фінансове, родинне тощо. А мене здивував вислів Надії Савченко «Мінські угоди — це добре». І через кілька днів після заяви льотчиці з’явилися новини про сімох убитих українських військових на Донбасі, а через два-три дні — ще про п’ятьох. Після цього було повідомлення, що від початку року від зброї терористів на українській території загинули 42 особи, але не було уточнено, скільки десятків було поранено, а скільки померло пізніше від поранень, які не увійшли до статистики вбитих від недозволеної російської зброї в руках бандитів.
Мінські угоди увійдуть в історію цивілізаційного процесу як домовленості, які ніколи не дотримувалися ні аґресором, ні його місцевими колаборантами. Перша цьогорічна «угода» про припинення вогню була у січні, друга — перед Великоднем і так званими травневими святами, але домовленості залишилася на словах, а за той час з’явилися сотні вбитих і поранених із обох боків — українських солдатів і російських та проросійських терористів.
Надія Савченко майже два роки свого російського ув’язнення не мала змогу стежити за цими «угодами» й їхнім виконанням, але це — в силах українських посадовців і військового командування. Чомусь бракує інформації, скільки українців стали жертвами неконтрольованого порушення мінських угод від першої появи цього словсполучення.
Мінські угоди згадують не тільки європейські очільники, керманичі таких потуг, як США, Китай та інші, але й представники Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй (ООН). Дехто навіть готовий провести вибори на окупованій території. Вибори, що нагадували б «кримський референдум», який заперечив навіть сам Путін своєю заявою перед камерою, мовляв, він особисто керував окупацією Криму. Іншими словами, Російська Федерація (РФ) уже апробувала «референдум» після окупації, з таким же успіхом може провести й «вибори» на окупованій території на сході України.
Патріоти зуміли врятувати Батьківщину від російської окупації і саме це геройство добровольчих батальйонів довело перевагу над найманцями й окупантами російсько-терористичних військ. Упродовж двох років українцям чомусь накидають «угоду», якої терористи ніколи не дотримувалася, і чомусь досі немає плану Б — на зразок хорватського варіанту вирішення цієї проблеми. В Україні така акція була б значно простішою, бо армія «вигнала» б не «етнічних ворогів держави», а найманців, бандитів і так званих відпускників, тобто — терористів, котрі «взяли відпустку» з російської армії, щоб воювати проти українців.
Страшні новини цього тижня про десятки вбитих і поранених українських солдат на Донбасі змушують нас подумати над альтернативою такій химерній «угоді», яка не виконується вже майже два роки. Насправді виглядає так, що ворог хоче щоденними обстрілами позбавити Україну патріотів, а українські посадовці їм у цьому допомагають.
Бо як інакше оцінювати факти, що в Україні вільно діють банки аґресора й окупанта, що російські фірми, пов’язані з російськими оборонними об’єктами та Федеральною службою безпеки (ФСБ) РФ «відповідають» за енергобезпеку українських національних об’єктів? Наприклад, Савелій Житомирський, партнер ФСБ, а віднедавна — російський громадянин, є власником шести фірм в Україні, які «дбають» про енергобезпеку України!
Окупант діє не тільки на окупованій території, він без перешкод займається і нищенням карпатських лісів. Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної державної адміністрації, погрожував оприлюднити імена осіб, котрі мають стосунок до вирубки лісів у Карпатах. Незрозуміло, чому треба боятися «російського ведмедя» в українських Карпатах?
Уже настав час відійти від застарілого поширеного «принципу» «маємо, що маємо» та перейти до «як собі постелимо — так будемо спати»! А наш «спокійний сон» починається сьогодні з вирішення проблеми на нашій, а не на чужій землі. Проблеми українців не вирішить Кремль, бо він нас не визнає, Папа Римський не вирішить, бо він нашої історії не знає, та і сили не має. Європейський Союз, США, навіть ООН також не вирішать, бо це — не їхні проблеми.
Революція гідности довела, що українці здатні самі вирішувати свої проблеми. І саме тут нам треба підходити до вирішення своїх проблем творчо та безкомпромісно, і цим здобудемо не тільки підтримку «сильних світу цього», але й визнання цивілізованого світу й утвердження та право жити у сім’ї цивілізованих народів.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...