Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Коли політики живуть без моралі

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

Коли політики живуть без моралі

Коли в родині хоч один член живе неморально, то переважно страждають усі члени родини. Коли ж неморально живе політик, то його виборців гризе сумління, що вони були надто наївними, повіривши обіцянкам. Якщо ж неморально живе посадова особа, президент чи прем’єр-міністр, то страждає більшість людей країни, котрі дотримуються моральних засад у родині та суспільстві.

У багатьох державах і досі не вибирають розлучену людину на посаду президента, бо вважається, що коли даєш раз слово, то маєш його дотримувати. І це стосується не тільки церковних, а й цивільних шлюбів. Під сучасну пору, коли існують ліки, які дають змогу приховати імпотентність, нелегко знайти політика, який би не був розлученим. Сьогодні ми знаємо, що добрим президентом може бути й розлучений, це довів Рональд Рейґан, котрий був першим президентом США, одруженим удруге.
Мораль одноразового одруження порушувало вже чимало голів урядів і держав, серед яких найвідомішими є французькі президенти, італійський прем’єр-міністр, німецькі канцлери та президенти, російський президент. Зрештою, навіть наступник британського трону розвівся.
Усі вони пояснювали свої розлучення тим, що хотіли бути «чесними» щодо дружин і, певно, вірними коханкам, чи новим дружинам, або великим коханням. Буває, бо ж не дарма кажуть, що серцю не накажеш!
До них не зарахуєш українського президента, котрий без всяких пояснень тримає законну дружину мовби в засланні — її він ще ніколи не брав у закордонну подорож, ніколи вона не з’являється в місті, де працює її чоловік. У короткому фільмі про якесь велике гуляння в «палаці» Межигір’я видно танцюючого Януковича, але «першої леді» України ніде немає, та й не знати, чи вона колись бувала в цьому маєтку президента України, хоч він і тут має «робочий кабінет».
Звісно, щ кожна людина має право на приватне життя, але політик чи президент такого права не мають, бо їхній спосіб життя віддзеркалює їхнє моральне обличчя. Не можна очікувати моральної, чистої політики від людини, котра живе неморально в сімейному розумінні. Так заведено, що коли ти став політиком, то позбуваєшся приватного життя! Ти стаєш відкритим, і твоє приватне стає публічним, а це – відповідальність не тільки перед родиною, а й суспільством!
Життя Януковича без дружини породило вже не одну леґенду про молодих білявок, а в декого навіть закрадаються підозри, що він змінив сексуальну орієнтацію. Дуже можливо, що саме в Кремлі мають певне уявлення та документи про приватне життя президента України, що й пояснювало б раптову зміну його європейської орієнтації на азійську.
Про те, що з політики в Україні зникла мораль і совість, свідчить новорічне звернення Януковича та те, що президент, ні його міністр внутрішніх справ «не помітили» виконання на Майдані українського гімну півмільйоном людей.
Згідно зі словником, «мораль — одна з форм суспільної свідомості; сукупність принципів, правил і норм, що історично змінюються і реґулюють поведінку людей один до одного і стосовно суспільства». Яку ж мораль сповідує влада в Україні, якщо вже другий місяць мовчить про винних у аморальному побитті дітей?
Народ — це не дружина, яку можна зачинити на кухні, це – не коханка чи коханець, котрих можна купити або позбутися. Народ — це суспільство, яке має право на правду, на свободу інформації, має право вимагати моральної поведінки від тих, хто живе за його рахунок!
Неморальна поведінка можновладців породжує аморальну поведінку підлеглих, що можемо простежити на прикладах міліціонерів, бойовиків «Беркута» й найманців, так званих тітушок, котрі за гроші готові побити невинних дітей, жінок, депутатів — будь-кого, хто криткує аморальну владу.
Зрештою, неморальна влада породжує й неморальні партії, свідченням чого є перекуплення депутатів і дії Комуністичної партії України, яка ще недавно говорила про «найвищий тип моральності — комуністичну». Саме завдяки цій партії тримається зараз в Україні аморальна влада, яка служить не народові країни, а мафіозним кланам і імперському Кремлеві. Якщо риба псується від голови, то ту відрізають. Якщо ж влада аморальна — її замінюють! Так воно ведеться в цивілізованому світі, а Україна ж — європейська країна!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply