Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Dec. 10, 2018

Коли перемагають інтереси, принципи вмирають

Автор:

|

Липень 07, 2016

|

Рубрика:

Коли перемагають інтереси, принципи вмирають
Василь Сліпак

Василь Сліпак

Щоденні повідомлення спікера Адміністрації Президента України з питань антитерористичної операції (АТО) про те, що «за минулу добу, в результаті бойових дій» було вбито стільки-то, а поранено стільки-то українських військових, «бандформування використовували заборонені міномети, артилерійські снаряди» вже стали звичними. З цими повідленнями тісно пов’язана брехня про те, що вже два роки триває АТО. Зі світової практики застосування військ знаємо, що коли гинуть тисячі людей, то це — війна, а ніяка не АТО.
Навіть лінію фронту неоголошеної війни Росії проти України називають «лінією розмежування». Тому й мінські неугоди назвали угодами. Все перекручується, щоб часом не розізлити «скаженого», бо може ще більше «покусати». Більше 10 тис. жертв кривавої війни, понад 2 млн переселенців, кілька тияч калік — переконливий доказ того, що йде справжнісінька війна.
Після появи «панамських паперів», в яких вигулькнули понад 600 заможних українських громадян, після повідомлень про «бізнес» із вугіллям із окупованої української території, після виправдань існування в Україні банків аґресора й окупанта, стає зрозумілим, чому війну називають АТО. Так воно було вже здавна: кому війна, а кому — мати рідна.
Смерть українського патріота, світової слави співака Паризької опери Василя Сліпака від кулі проросійського снайпера є лише зайвим доказом того, що мінські угоди не виконуються. Можливо, Кремль і не в стані контролювати бандитську структуру, яку сам і створив. Але якщо б ішлося про терористичний акт, то Україні не було б потреби вимагати від США протитанкових ракет. Врешті, українці продукують не гірші протитанкові ракети, ніж американці. Та чомусь в Україні можлива «антитерористична операція» проти чужого війська на танках, із ракетним озброєнням. Чи не тому, що твердження про АТО дає декому можливість ще більше багатіти на чужій біді?
Розмови про озброєних спостерігачів Організації з берзпеки та співпраці в Європі, котрі б узяли під контроль російсько-український кордон, через який щодня рухаються російські війська, є нічим іншим, ніж спробою продовжити тривалість АТО. Щоб очистити кілька окупованих районів Луганщини та Донбасу, Україна вже має боєздатну армію. І можливо тому декотрі диванні генерали та вороги України гальмують «план Б» — звільнення окупованої території. Так мало б бути, бо рідко будують будинки, які мають один вихід. Тому не зрозуміло, чому за недотримання мінських угод розплачуються життям українські патріоти та цивільне наелення?
Павло Жебрівський, голова Донецької військово-цивільної адміністрації, заявляв, що «на сьогоднішній день українська армія є боєздатною і готова за два тижні очистити територію, тимчасово окуповану російсько-терористичними військами». Можна з упевненістю сказати, що очищення української території від бандитів знайшло б повне розуміння у світі, а жертви були б значно меншими, ніж у період «тиші».
Згідно з опитуванням, більшість українців готові боротися за незалежну Україну, але ніхто не хоче бути мішенню для російських снайперів. Практика показує, що бандистські снайпери обирають українських патріотів, про смерть котрих часом навіть не повідомляють у військових зведеннях, бо, мовляв, був «рядовим солдатом», хоч загинув за Україну.
Сподіваймося, що смерть оперного співака стане причиною шукати шляхи швидкої ліквідації проросійських бандитів на окупованій українській території (є інформація, що вбивцю співака вже прибрали). Василь Сліпак був патріотом, котрий керувався гаслом «Україна понад усе!» Якщо таким гаслом будуть керуватись і українські політики та військові стратеги, то Україна може шкидко очистися від бандитів, котрі полюють на українських патріотів зі снайперськими гвинтівкми, які Росія не екпортує і не продає, озброює ними своїх бойовиків.
Василь Сліпак вважав, що «є люди інтересів і люди принципів. Між ними — прірва. Перші ніколи не зрозуміють других і навпаки». Він був людиною принципів. В його особі не тільки Україна втратила великого сина, але й світ утратив талановитого баритона, яким насолоджувалися любителі оперної музики. І це безглузде вбивство є доказом брутальності бандформувань на сході України, коли інтереси перемагають принципи людяності, гуманізму та справедливості.

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...