Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Доля України й українки переплелися в Росії

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Доля України й українки переплелися в Росії

Надія Савченко

Масова жорстокість і мучеництво надзвичайно притаманні не одному народові. Приклади такого явища походять зі сивої давнини і в яскравий спосіб провляються в наш час. В давні часи багато мучеників померло за віру, зрештою, мученицькою смертю помер Ісус Христос. Чимало героїв визвольних змагань терпіло муки, а чимало їх загинули мученицькою смертю за справедливість через переслідуваннями тоталітарними режимами.
Аби збагнути весь жах катування сучасної героїні Надії Савченко, треба знати саму природу явища, яке закорінене в самих традиціях Московії. Страшно щодня слухати, дивитися і читати про дикунські методи, які застосовує злочинний режим Путіна щодо України та невинно ув’язненої українки.
Путінські найманці вже два роки заливають невинною кров’ю величезні простори української землі. Вже загинуло близько 10 тис. невинних людей різного віку. Новітні варвари нищать не тільки людські життя, вони руйнують культурні цінності, запроваджують систему тортур, все, що вдається крадуть і вивозять у Росію. Все це ворожі зайди чинять заради захоплення нашої території та приєднання її до путінської імперії. Та горе, яке переживають зараз українці, незабаром переживатимуть й інші народи, бо фашизм ніхто, крім українців, не намагається зупинити, він міцніє та поширює свої загарбницькі апетити, виявляючи свою дику претензію на панування над світом.
Усе, що зараз діється з нашим народом, руйнує всі засади міжнародної моралі та базові поняття людства. Російський молох не лише породжує хаос і депресію своїми діями, але й брехнею нищить духовну цінність підкорених народів. Путінська Росія «сильна» тому, що міжнародна реакція проти її дій не є достатньо об’єднаною та рішучою. Російський катаклізм, немов гангрена, шириться і може спричинити всесвітню катастрофу. Щоб запобігти такій катастрофі, треба не забувати головне гасло московита: «Сіла єсть — ума нє надо». Для москвита такі поняття, як справедливість чи мораль — пусті слова, що не збігаються з їхньою хворобливою зверхністю стосовно до інших народів. Світові засоби масової інформації не припиняють повідомляти, що Росія невпинно поневолює інші народи, про її злочинну військову аґресію в Україні. Та путінська фальшива пропаганда проголошує щось зовсім протилежне.
У цьому їй допомагає Російська православна церква разом із патріархом Кирилом, яка молиться за горлоріза Путіна, а це — найстрашніший злочин від первопочатків світу. Ще у IV ст. до н. е. славетний грецький філософ Платон поділив людей на три суспільні верстви — золоті, срібні та бронзові душі. Грецький історик Геродот (484-425 до Р. X.) писав, що на північ від Скитської держави (тобто на просторах теперішньої Московщини) живуть дикі племена, які не визнають жодних законів. Історик їх відносив до людожерів, котрі живляться людським м’ясом. Тепер нащадки тих варварських племен знову породжують стільки горя та зла.
Тому настав час змусити московитів підкоритися загальнолюдському ладові. Минула епоха дикості Гітлера та Сталіна, вона має зникнути безповоротно. Досить згадати визначного британського народознавця Ґарольда Лемба, котрий 300 літ тому досліджував звичаї місцевого люду у Московщині і написав монументальну працю «Похід Московії», де ґрунтовно описав дику вдачу москалів.
Навіть російський історик Микола Карамзін писав: «Московщина стала великою потугою в першому значенні ярма». З цього, мабуть, черпає своє натхнення Путін. А, можливо, йому ближча теорія Мальтуса про винищення народів? Аналізуючи варварські методи володаря Кремля, особливо до українців, складається враження, що цей «провідник» немає нічого спільного з гуманізмом. Важко осмислювати такі факти. Навіть всяка звірина обмежена інстинктом від сваволі вбивства. Вона має не вбиває заради втіхи. Грізні звіри вбивають інших заради поживи, або самооборони. Отже, такого стримуючого інстинкту у Путіна немає, він убиває чужих і своїх, не відчуваючи ганьби чи жалю. Його вояки збили малайзійський літак рейсу МН-17 над Донбасом, тоді загинуло 298 людей.
В історії людства Московська імперія, і путінська зокрема, здобула собі найсумнівнішу славу найбільшої народобійні у світі. Тепер насувається сучасна катастрофа для людства, пов’язана з аґресивною війною Росії проти України. Почавши зі захоплення й анексії Криму, крововбивчої війни на сході України та підступного ув’язнення Надії Савченко, Кремль продовжує чинити свої злочини на інших континентах, зокрема в Сирії.
Головний сучасний терорист Путін, котрий за сумісництвом працює президентом Російської Федерації (РФ), наказав суворо покарати українську льотчицю. В результаті дворічних неймовірних за своєю фальшивістю «слідчих дій», катам не вдалося зламати дух національно свідомої українки. 22 березня ц. р. в Донецьку Ростовської області РФ «суд» визнав Надію Савченко винною і засудив її до 22 років ув’язнення в колонії загального режиму за «убивство» та «замах на вбивство», а також штрафу у 30 тис. RUR за нібито незаконний перетин кордону. Безглузда брехня, про яку знає весь світ — те, що Надю викрали з України і в наручниках, із мішком на голові перевезли в РФ.
Незважаючи на тортури та жахливі умови утримання ув’язненої, вона знаходила в собі стільки сил, аби повністю заперечити фальшиві та цинічні звинувачення проти неї. Ця «вистава» нагадує сцену з Франкової поеми «Мойсей», символічну зустріч пророка, в сяйві якого розгортається хоривський вогонь. Це — вирішальний вогонь Надії Савченко, погасити який не зможе жодна сила. Цей святий вогонь закликає всіх нас до праці над собою, до збагачення нашого духа, щоб мати можливість почути голос Божий і на нього відповісти, за Франком, «Я готовий, о, пане».
Надя своїм пророчим духом звертається до цілого світу, до всіх братів-українців, єднатися в боротьбі з лютим ворогом за правду. Надя з новою силою і з новим натхненням під час цього театрального судилища й оголошення їй вироку, доведена до крайнощів, заспівала пісню «Більше судить не будете, самі по тюрму підете».
Надія Савченко проявила неперевершену стійкість, мужність і найвищу національну свідомість української жінки, навіть її мама і рідна сестра заслуговують на подив за свою гідну людську поставу. Багато разів у неволі українська героїня рішуче виступала проти глуму та зневаги нашого народу, а також захищала демократичні права людей. Її називали бандерівкою, а Надя реагувала так, як реагували мільйони українських патріотів у нацистських, сталінських, а тепер і путінських катівнях. За її прикладом, так поводилися й інші засуджені українці — кінорежисер Сенцов, активіст Кольченко й інші. Надія Савченко — людина високої честі, могутності, справедливості та незламності духу та віри.
Слів бракує, щоб охарактеризувати таку визначну постать, котра всю свою енергію і саме життя повністю поклала на вівтар служінню своїй нації та державі. За покликом серця вона стала льотчиком Військово-повітряних сил України і довела свою палку любов до Батьківщини, передала незборимі прагнення служити ідеалам свого народу. Бажаємо Надії Савченко міцного здоров’я, благополуччя, довгих років життя й успіхів на благо особистого життя і благо нашої України.
Варто зазначити, що проти злочинного ув’язнення та комедійного судилища над Надією Савченко виступили світові лідери. Зокрема Джон Кірбі, речник Державного парламенту США, назвав судилище над українкою фарсом і пародією. Саманта Павер, постійний представник Сполучених Штатів в Організації Об’єднаних Націй, відреагувала на суд над Надією так: «Огидно, але не неочікувано у країні, де все догори дриґом стотїь». Гіларі Клінтон, імовірний кандидат у президенти США, вважає, що Москва має негайно звільнити бранку. І ще можна довго називати тих, хто правильно розуміють антигуманну політику сучасної путінської Росії.

Ярослав Стех

 

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply