Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Добрехались!

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

Добрехались!
Дмитро Пєсков

Дмитро Пєсков

Спочатку мова йшла тільки про сепаратистів, потім — про російських добровольців, пізніше — про російських військовослужбовців, котрі «взяли відпустку» і пішли воювати проти України. Тепер добрехались до того, що професійні військовослужбовці «звільнилися» з російської армії та подалися воювати «за отечество» в іншу країну! Вся ця брехня російських офіційних чинників, яку так наполегливо поширювала кремлівська пропаґанда, була підтверджена перед цілим світом двома військовослужбовцями з Росії — сержантом Олександром Александровим та капітаном Євгеном Єрофеєвим, котрі потрапили в український полон під час боїв в районі міста Щастя.
Ці двоє російських військовиків 3-ї окремої гвардійської бригади спеціального призначення Головного розвідувального управління Російської Федерації (РФ) 21 травня заявили представникам Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), що вони служать у Збройних силах РФ. Кремлівські пропаґандисти кілька днів мов води у рот набрали — ні бе, ні му, ні кукуріку. Щоправда, була спроба представника сепаратистів продемонструвати свіжий папірець щодо приналежності цих двох полонених до «народної міліції», але вона виявилася невдалою, як і спроба міністерства оборони РФ переконати світ в тому, що полонені Александров та Єрофеєв вже звільнилися з війська. Це пробували «підтвердити» також «Вісті» каналу «Росія 24», де дружина сержанта Александрова «стверджувала», що її чоловік «звільнився» з війська. Та він сам це заперечив наступного дня.
Одним словом, забрехались, і врешті «Інтерфакс» процитував прес-секретаря президента РФ Пєскова: «Це — громадяни Росії, котрі перебувають у полоні. Російська сторона вживає необхідних заходів для їх визволення з полону і з’ясування їхньої долі». Інформагенція не зазначила при тому, чи п. Пєскова цікавлять також долі сиріт, удів, калік, яких в Україні значно побільшало завдяки неоголошеній війні з боку РФ.
Може, полонені російські військові нагадають п. Пєскову, що Росія утримує українських громадян, котрих викрали в Україні, незаконно перевезли в Росію, зокрема українську льотчицю Надію Савченко, або незаконно арештованого українського громадянина режисера Сенцова, чи інших, про чию долю Росія навіть не хоче згадувати.
Різниця між полоненими росіянами в Україні й українцями в Росії – лише в тому, що українські в’язні у РФ опинилися через брехливість російської пропаґанди, через вигадані та безпідставні звинувачення, а російські — опинились в Україні через аґресивну й окупантську політику Кремля. На руках українців немає крові російських громадян, а руки російських бойовиків — по лікті у крові, а на їхньому сумлінні — не тільки знищення інфраструктури, а й тисячі життів українських громадян, навіть невинних дітей, а також громадян Нідерландів, Малайзії, Австралії й інших країн, котрі перебували на збитому малайзійському літаку.
Колись РФ таки доведеться відповісти не тільки за скоєні злочини проти людяності, зокрема збитий цивільний літак Малайзії, але й за воєнні злочини, пов’язані з окупацією Криму, окупацією частини Луганської та Донецької областей та за неоголошену Кремлем війну в Україні! Може, зрештою, громадськість Росії дізнається про безпосередню участь російського війська у війні проти України, бо, в іншому разі, можна подумати, що кремлівські керманичі просто не знають, що робить російська армія в Україні!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply