Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Чи платити злодієві за крадіжку?

Автор:

|

Травень 22, 2014

|

Рубрика:

Чи платити злодієві за крадіжку?

Логотип «Газпрому»

Російські посадовці й засоби масової інформації (ЗМІ) невпинно оголошують про борги України перед «Газпромом», а зараз з’явилася вістка, що Росія перевела Україну на передоплату за газ. Коли би мова йшла про дві цивілізовані країни, то можна було би зрозуміти постачальника газу в Україну. Але ж тут справа – не між двома цивілізованими партнерами, а між загарбником-аґресором і жертвою!

Нормальній, думаючій людині в голові не вкладається, як може злодій, котрий обікрав сусіда на трильйон доларів, вимагати від жертви «мізерних» 2-3 мільярди. Тобто, злодій жадає від жертви ще й оплати за те, що обікрав її. Гадаю, більшість людей, і не тільки в Україні, такої логіки не розуміє. Але вона є ефективна в руках кремлівських ділків, бо відволікає увагу від злодія!
Досі не зрозуміло, чому старий і новий уряди України лише лякали й далі лякають агресора арбітражним судом у Стокгольмі, але так до нього й не вдалися та не вдаються далі. Німці, італійці, поляки, які платили за газ значно меншу суму, домоглися через суд справедливої ціни, а українці, які платили майже вдвічі більше, досі лише погрожують звернутися до суду.
Зрештою, чому Україна не підрахувала збитків, яких зазнала від окупації Криму, від диверсантів (про яких є точні дані та незаперечні факти). Уже один російський полковник Ґіркін (Стрєлков) у Слов’янську накоїв стільки лиха, що Росія мала би постачати Україні газ безоплатно цілий рік і ще би залишилася винною!
Українській владі не позаздриш, бо вона має до діла не тільки зі злодієм, але й з аґресором, який дуже нахабно втручається у внутрішні справи України. Щоби бути ефективною українською владою, слід не тільки погрожувати, а й діяти рішуче та наполегливо. Не можна ставитися до садистів і злочинців, до зрадників країни в уніформі й без неї як до людей, бо садистські вчинки — розпороті животи, відрізані вуха, виколоті очі й інші звірства є доказом того, що це провина не тільки «зелених чоловічків», але й цивільних нелюдів. До таких не можна ставитися гуманно, бо вони у будь-якій країні, що перебуває у воєнному стані, були би покарані за воєнними законами.
Україна повинна заговорити про ті мільярди, які Росія боргує Україні, і то не в ЗМІ, а в міжнародному суді. Не можна на державному рівні платити злодію за скоєний злочин. А оплата за газ і є платою за злочин, бо саме отой російський монополіст фінансує російських диверсантів в Україні, котрі вбивають людей, руйнують економію, порушують територіальну недоторканність, тероризують мирних жителів.
Рахунок за газ Україні, після того як її обікрали й далі руйнують, є лише вигуком злодія: «Ловіть злодія!» Вимога «Газпрому» заплатити високу ціну за газ, нагадує отого хитруна в одному з міст Західної Європи, якого влаштували на роботу, щоби він випорожнював автомати для паркування авт у міських вулицях. Після одного місяця він отримав від працедавця чек — місячну платню. Він показав дружині чек зі словами: «Дивися, вони мене ще й платять за те, що я випорожнюю автомати!»
Російські злодії вже випорожнили не один «український автомат», а зараз ще й чекають на чек, який вимагають заздалегідь, бо накраденого їм замало. Зрештою, злодій ніколи не припинить красти, бо це ж — його фах!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply