Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Бережіться грабель!

Автор:

|

Лютий 27, 2014

|

Рубрика:

Бережіться грабель!

Наступати на ті самі граблі, які вже вас раз ударили по голові, вважається не те що склерозом, а тупістю. Попередження не наступати на граблі існує для тих, хто вже раз помилку зробив у своїй поведінці, у бізнесі, щоби її не повторити. Це попередження особливо актуальним стає в Україні, коли Майдан здобув першу перемогу над диктаторським режимом.

Зараз Інтернет переповнений репортажами про маєтки українських екс-посадовців. Екскурсії до Міжгір’я найкраще переконують людей, чому вони даремно чекали на «пакращення вже сьогодні». Психопат на посаді президента докладав усіх зусиль, аби «пакращувати» свої маєтки, яким би позаздрив не один король!
Коли ж ідеться про інтер’єр будинків колишніх посадовців, то розкоші оселі колишнього генерального прокурора Пшонки позаздрив би навіть Янукович. Гадаю, що Янукович Пшонки в його «гніздечку» в селі Гореничах на Київщині не відвідував, бо був би щось від нього поцупив. Якщо ж ті награбовані скарби розпродати на аукціонах, то українським пенсіонерам можна підвищити пенсії вже негайно.
Євген Чубук у своєму блозі оприлюднив фото з обійстя Пшонки, які викликають «захоплення» надзвичайними здібностями колишнього генерала, що зумів набути таке неймовірне багатство за такий короткий час. Нам не відомо, якими багатствами володіють і такі колишні посадовці, як Захарченко, Медведчук, Табачник і інші наближені до Януковича особи. Надіємося, що ще буде створена комісія, яка перевірить шляхи та законність награбованого тими, хто протягом своєї «кар’єри» став мільярдером.
Розкішні будови та речі історичної вартості, награбоване мистецтво, золото й закордонна валюта були найулюбленішими предметами українських ґанґстерів на державних посадах. Їм не бракувало грошей, бо державний бюджет і Національний банк України були до їхніх послуг. Українська мафія довела, що не вміє керувати країною, яку окупувала, зате вміє її окрадати всілякими способами та методами. Задокументовано це численними рахунками, які не встигли згоріти, або які «не хотіли» потонути біля резиденції Януковича «Міжгір’я», і світ може побачити справжнє обличчя українських посадовців.
Саме це насторожує Майдан: аби злочинців не випустили з країни з накраденим у народу майном. Якщо 2004 року не посадили жодного мафіозника, то зараз слід негайно взятися до арештів, бо завтра вони можуть спробувати себе викупити, а якщо не вдасться, то виїхати за кордон.
Дивує, що досі нові відповідальні особи в Генеральній прокуратурі, МВС і СБУ не змогли показати свою оперативність щодо підозрюваних у антилюдських наказах бити, убивати й розстрілювати людей. Та ніхто не посадив звільнених бандитів, котрі жорстоко побили Тетяну Чорновіл. Зрештою, відоме прізвище офіцера, котрий давав снайперам наказ убивати, але він іще досі перебуває на волі.
Нові люди з органів влади мали заарештувати вже хоч би першу двадцятку тих, кого підозрюють у скоєнні злочинів і які можуть виїхати за межі країни. Відсутність арештів спонукає добкіних у Харкові та шовіністичні фашистські проросійські банди в Криму до протистояння з Україною. Вони не тільки заснували антиукраїнський фронт, а й відверто заявляють про приєднання України до російської імперії.
Таким бандам слід надати автобуси – і нехай їдуть у країну своїх мрій, а Україну хай залишать українцям. І тут потрібно проявити негайно ініціативу, щоби не дійшло знову до кровопролиття. Герої Майдану полягли у боротьбі зі злочинною владою, а патріотам Росії в Харкові та Криму слід надати можливість перебратися в омріяну країну, бо їхня кров для українців не годиться.
Кремлівським стратегам важко змиритися з тим, що Янукович їх «підвів», і вони через своїх агентів у Харкові намагатимуться «каламутити воду», у якій легше рибку ловити.
Арешти в Києві, Харкові, Криму та справедливий суд, могли би допомогти охолодити гарячі голови п’ятої колони, яка ще й досі не збагнула, у якій країні живе. Пам’ять про загиблих із «Небесної сотні» зобов’язує живих не допустити неофашистів у Харкові, котрих підбурює Добкін, а також неукраїнські організації Криму до дальшого кровопролиття на українській землі!
Замість суперечок і розмов із недругами України – показати їм маєтки владних мафіозників. Може, ці картини розкоші хоч декому з прихильників злочинної влади відкриють очі. Російським шовіністам слід надати фінансову допомогу, щоби вони змогли виїхати за Урал і там охороняли улюблену імперію й не сподівалися, що за рахунок українських земель розширять володіння імперського Кремля!
Оприлюднені на сторінках «Української правди» списки організаторів і причетних до вбивств людей є доказом того, що арештовувати є за що та є кого, а втеча Портнова, людину з найближчого оточення Януковича, є свідченням того, що якщо ще чекати, то не буде кого поставити перед судом!

Йосиф Сірка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply