Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

У Брюсселі проводять благодійний аукціон для допомоги Україні

Автор:

|

Травень 06, 2015

|

Рубрика:

У Брюсселі проводять благодійний аукціон для допомоги Україні

Війна на Сході продовжується. Тож українці і надалі збирають кошти для своїх захисників. Часто – за кордоном. Адже на Заході, навіть після року конфлікту, про війну в центрі Європи знають мало. “Радіо Свобода” спеціально для Телеканалу новин “24” розкаже про те, яким чином європейці долучилися до допомоги Україні.

Об’єднати бельгійських і українських художників, музикантів та акторів навколо спільної справи вдалося активістам благодійної організації “Promote Ukraine”. Вони організували віртуальний благодійний аукціон для допомоги українським військовим медикам та сім’ям з зони АТО. На аукціон виставлені речі відомих бельгійців та українців.

Один з популярних бельгійських акторів надав організаторам аукціону дуже багато лотів. Від нього організатори отримали багато коміксів за сюжетами цього серіалу з його автографами.

Також із цього самого серіалу в аукціоні приймає участь ще один бельгійський актор Марен де Валк, який також надав свою автобіографічну книжку, дав нам комікси, свій джемпер, такий жовтий светр, його можна побачити у нас на сайті. Також з бельгійських акторів чи музикантів свої диски нам дав Ганс Петер Янсенс. У нас є багато людей, які зацікавлені в його дисках, кажуть, що чекатимуть кінця торгів,
— зазначають організатори.

На проведення цього онлайн-аукціону надихнула аналогічна акція в Києво-Могилянській академії. Тільки тоді там виставлялися речі, які були близькими саме могилянцям, українцям. Цим аукціоном організатори намагаються привернути увагу міжнародної спільноти, бельгійців і українців, які мешкають за кордоном. Вони зазначають, що за перші 10 днів аукціону зібрали 1 500 євро. А самі торги триватимуть місяць.

Учасники бельгійського музичного гурту переконують, вони як музиканти не можуть повернутися спиною до цих проблем.

“Ці проблеми впливають не лише на Україну. Я вважаю що це те, що стосується усього світу. Взяти участь в аукціоні – це хороша можливість для нас показати свою підтримку. Я думаю це важливо. Люди у кожній країні мають право жити так, як вони хочуть. І ніхто не має права їх за це шантажувати, як це зараз відбувається з Україною”, — пояснює гітарист бельгійського музичного гурту Flairck.

Джерело: Телеканал новин “24”

About Author

horin

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...