Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Reuters назвало Львів найбільш недооціненим містом у світі, — журналіст

Автор:

|

Квітень 11, 2015

|

Рубрика:

Reuters назвало Львів найбільш недооціненим містом у світі, — журналіст

Про місто, яке стало туристичним центром України №1, тобто про Львів, секрети успіху міста Лева та чому йому програє столиця та решта України розповів гість студії Телеканалу новин “24” – журналіст видання “Новое время” Іван Яковина.

Львів – №1 в Україні

Іван Яковина проживає у Львові вже 3 роки. На його думку, у Львові є своя філософія і він унікальний в Україні своїм європейським стилем.

Навіть зараз, враховуючи війну і економічну кризу, все рівно у Львові є тенденція до зростання – ріст числа закладів, покращення якості доріг, запускається новий транспорт.

Люди йому розповідають, що працювати у Львові однозначно простіше, так як відношення чиновників до Львова як до рідного міста, а от у Києві чиновник більше думає про себе. Навіть бізнес вести у Львові набагато простіше, ніж у столиці.

У Львові творча атмосфера. Я вже підбиваю усю нашу редакцію сюди переїхати,
— сказав Яковина.

Секрет успіху

На його думку, секрет успіху Львова у різниці менталітету. Львів’янин ще з юних років починає думати про те, як створити свою невелику справу. Його життєва стратегія побудована таким чином, що він накопичує.

У Києві, як він розповів, найголовніша проблема – це автомобілі та дороги. Якщо у Львові зробити пішохідну зону у центрі міста – вона притягує людей, в тому числі і туристів.

Агентство Reuters назвало Львів найбільш недооціненим містом у світі з точки зору туризму,
— сказав журналіст “Новое время”.

Також у Львові дуже розвивається IT-галузь. Зі всього світу у Львів їдуть люди, аби навчати молодих спеціалістів англійської мови.

Туристичний Львів

Зараз, у зв’язку із кризою та падінням курсу гривні ті люди, які відпочивали за кордоном, приїжджають до Львова.

Дуже важливо, що туристам є де зупинитись, тому що з’явилось дуже багато готелів та хостелів різної цінової категорії.

“Український католицький університет у Львові – це мабуть найкращий навчальний заклад в Україні. Це Оксфорд, можливо навіть краще. Вони постійно запрошують публіцистів, літераторів із Росії у тому числі”, — сказав Яковина.

Іншим містам України є чого повчитись у Львова. До прикладу, зовнішній вигляд міста, дороги та комунікація і щось таке, чим можна зацікавити туристів.

About Author

horin

Comments are closed.

Leave A Reply