Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 28, 2020

Джамала перемогла! Ти чуєш, Путін?

Автор:

|

Травень 15, 2016

|

Рубрика:

Джамала перемогла! Ти чуєш, Путін?

MICT_n__16-05-15__01_Джамала

Доба 15 травня розпочалася для усієї України з неймовірного хвилювання. Опівнічної пори всі з нетерпіння чекали остаточних підсумків «Євробачення-2016». Треба віддати належне організаторам – вони зуміли дотримати інтригу до кінця. Питання стояло принципово: наша Джамала чи росіянин Сергій Лазарєв. Все залежало від того, наскільки вагомими виявляться підсумки голосування телеглядачів. І ось воно лунає, це чарівне, любе слово – «УКРАЇНА!» .

Здійснилося! Перемогу на цьогорічному Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» здобула Джамала з піснею “1944” про депортацію кримських татар в часи сталінської диктатури. Сумарний результат української співачки – 534 бали (211 від журі та 323 за підсумками смс-голосування). Вона випередила представницю Австралії Дамі Ім на 23 бали.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров  назвав перемогу Джамали важливим кроком до того прекрасного дня, коли Крим стане вільним від російських окупантів.

А респектабельна британська газета The Guardian висловилася з журналістською витонченістю. Проілюстрована драматичною фотографією Джамали на обкладинці передовиця вийшла під промовистим заголовком «Ти чуєш, Путін?».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply