Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Звернення до українського народу

Автор:

|

Липень 19, 2012

|

Рубрика:

Звернення  до українського народу

У цю тривожну хвилину загрози громадянської війни та розколу в Україні звертаємося до всіх, кому дорогий мир та злагода в державі. ВРУ прийняла закон, який порушує хистку мовну рівновагу в толерантному українському суспільстві. Це було зроблено для того, щоби відвернути увагу людей від спричиненого бездарною політикою команди Віктора Янукович економічного та соціального краху, загрози дефолту, обвалу гривні, безробіття, стрімкого зростання цін і вартості комунальних послуг, тотальної корупції, провалу всіх соціальних програм, які влада цинічно іґнорує, затуляючись, немов фіговим листком, мовним питанням.

Шахрайське прийняття мовного закону остаточно підтверджує смерть парламентаризму в Україні, а рішення суду про заборону протестних акцій, ґарантованих Конституцією, свідчить про крах судочинства. Мусимо сказати гірку правду: велика провина за те, що сталося в українському парламенті, лежить і на опозиції, для якої вузькі партійні інтереси виявилися вищими від державницьких і яка, тонучи в дріб’язкових чварах, не виявила належної відповідальності, політичної волі у відстоюванні мовного закону, як, зрештою, і в інших життєво важливих для суспільства питаннях.

Ми закликаємо всіх, хто вважає себе опозиційними демократичними силами в парламенті, а також тих, у кого збереглися рештки розуму, честі та совісті, на знак протесту проти беззаконня та свавілля режиму Януковича скласти депутатські повноваження. Ви маєте шанс увійти в історію як люди, що поставили національні цінності вище за власні та вузькопартійні інтереси.

Ми оголошуємо загальну мобілізацію всіх інтелектуальних сил України — письменників, учителів, лікарів, учених, представників духовенства та, зрештою, усіх, для кого дорога наша земля, і закликаємо вас стати в обороні України. Борімося — поборемо! За нами — Правда, і Сила, і Воля.

Секретаріат Національної спілки письменників України

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply