Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

З України — з любов’ю

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

З України — з любов’ю

Чим такі гарні ці жінки, що немолоді чоловіки із західних країн платять по 2 800 GBP за можливість із ними познайомитися? — дошукується відповіді The Sunday Times, маючи на увазі українок, зустрічі з якими входять до програми так званих романтичних турів. Журналістка Гелен Кройдон узяла участь у поїздці й тепер ділиться враженнями.

Місце дії — Одеса. Температура — -200С, але десятки жінок, що стоять у черзі до дверей нічного клубу Palladium, одягнені легко: вечірня сукня (поверх накинута шубка), мешти на шпильках і тонкі колготки. «Вони всі — прегарні; бездоганний макіяж приховує почервоніння шкіри від морозу», — розповідає автор. Під’їжджає автобус, із якого виходять близько 25 елегантно одягнених чоловіків середнього віку — «британці, американці та європейці» (британці часто дистанцію­ються від континентальної Європи). Вони приїхали шукати собі дружин. Поїздку організовано сайтом AnastasiaDate.com.

«Чому ж ці жінки не шукають потенційних шанувальників серед співвітчизників? В Україні на десять жінок припадає по дев’ять чоловіків. До тих, хто після досягнення 25 років іще не перебуває в шлюбі, ставляться несхвально, а середня зарплата — 200 GBP на місяць», — пояснює видання.

47-річний юрист Джеремі з Бірмінґема хоче завести собі дітей. «У мене на батьківщині вважається, що моїм одноліткам пізно народжувати, а 30-річні жінки не цікавляться 47-річним чоловіком», — пояснює він.

23-річна Ірена, студентка біологічного факультету, зареєструвалася на сайті три роки тому й побувала на 20 побаченнях з іноземцями. «В Україні чоловіки — ледарі. Вони хочуть, щоби жінки їх утримували. Тому дівчата прагнуть виїхати», — каже вона.

«Здається, усі дівчата зневажають своїх співвітчизників і схиляються перед західними чоловіками», — зробила висновок журналістка. Причина цього криється не тільки в романтичному коханні: в Україні заміжжя підвищує соціальний статус. «Це — наше єдине призначення в житті», — сказала якась 20-річна дівчина.

Авторка закликає не кепкувати з вищеописаних спроб укласти шлюб: у культурах, де одружуються через кохання, набагато більше розлучень. «Римляни ввели в ужиток обручку як спосіб внести завдаток за дружину. Можливо, віза й авіаквиток — лише сучасна версія», — міркує журналістка.

На тій же сторінці видання публікує сповідь британця, який одружився з українкою Настею. Його монолог записала журналістка Франческа Горнак. Шлюб виявився вкрай невдалим — Настю дратували британський клімат, протяги в будинках, їжа: «Якщо їй не вдавалося щодня поїсти борщу, це була катастрофа». Коли з’явилася дитина, Настя стала надто владною, особливо в плані «страху перед холодом, закладеного в її рідній культурі, — сина перед виходом на вулицю мало не забинтовувала, морозиво було під забороною». Зрештою, вона поїхала в Україну й забрала дитину, а чоловік виявив, що розлучений із нею за українськими законами, але не за британськими. Герой радить женихам вивчити мову, ознайомитися з особливостями культури та збирати інформацію про минуле наречених.

Sunday Times

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply