Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Януковичу віддали мисливські угіддя

Автор:

|

Вересень 13, 2012

|

Рубрика:

Януковичу віддали мисливські угіддя

30 тис. га Дні­провсько-Тете­рів­сь­ко­го лісгоспу, більш відомого як Сухолуччя, надано в оренду на 49 років Товариству мисливців і рибалок «Кедр», яке пов’язують із Віктором Януковичем. Рішення про передачу державного лісу в оренду було ухвалене на сесії Київської облради ще 31 липня, але трималося в таємниці. Таким чином, «Кедр» фактично стає розпорядником мисливського господарства, на території якого розташований «мисливський будиночок» Януковича, збудований у 2010—2011 рр. Понад те, за Сухолуччя, можливо, і платити не доведеться. Адже, згідно з українським законодавством, плату за використання мисливських господарств буде запроваджено тільки з 1 січня 2015 року, якщо депутати не перенесуть цієї дати на пізніший термін.

Для простих громадян дорога в Сухолуччя закрита вже давно. І це — не перші угіддя, які одержав у власне користування «Кедр». Цієї зими товариству було виділено майже 9 тис. га у Криму, у тому числі мис Аю-Даг. Серед засновників «Кедра» — Юрій Бойко, міністр енерґетики й вугільної промисловості, Володимир Демішкан, голова Державної аґенції автодоріг, і Сергій Тулуб, голова Черкаської обласної державної адміністрації.

А юридична адреса «Кедра» — вулиця Івана Франка, 19 у селі Нових Петрівцях, тобто там же, де розмістилося «Межигір’я», скандально відома резиденція Віктора Януковича. На території самого Дніпровсько-Тетерівського лісгоспу зведено «мисливський будинок» нинішнього президента, який офіційно оформлений на фірму «Будинок Лісника». Кінцевим власником «Будинку Лісника» є ті ж офшорні структури, що й «Межигір’я».

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...