Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

У Львові працює Канцелярія св. Миколая

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

У Львові працює Канцелярія св. Миколая

У місті Лева триває благочинна акція «Миколай про тебе не забуде» – 3 грудня свою роботу розпочала Канцелярія святого Миколая. Для участі в акції зареєструвалися 750 волонтерів. Зараз у Канцелярії святого Миколая вони виготовляють святкові листівки. Їхні роботи виставлять на Фабриці святого Миколая. Туди всі охочі зможуть принести солодощі, канцтовари, іграшки, дитячі книжки, журнали й обміняти їх на святкову листівку на загадку про добру справу. Також можна зробити благодійний внесок для придбання подарунків для дітей із малозабезпечених сімей.

Волонтери акції «Миколай про тебе не забуде» 18-19 грудня розноситимуть подарунки за адресами, де мешкають малюки з малозабезпечених сімей.
Тим часом, 9 грудня відбулася святкова хода «Я допомагаю Миколаю!» від Палацу мистецтв до Оперного театру, яка завершилася на площі Ринок. Виступав духовий оркестр Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. Також участь у параді взяли паркуристи й львівські школярі. Учні міських навчальних закладів біля Львівської опери танцювали брейк-данс.
Нагадаємо, що торік організаторам акції вдалося роздати подарунки 3,6 тис. потребуючих дітей. До цієї справи долучилося понад 700 волонтерів, серед яких були учні старших класів і студенти. «Академія української молоді» спільно з навчальними закладами та громадськими організаціями допомагає потребуючим дітям уже дванадцятий рік поспіль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...