Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 6, 2019

Скористайтеся різдвяною поштою!

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Скористайтеся різдвяною поштою!

У місті Лева на Різдво запрацює Львівська різдвяна пошта. Тож усі гості VI Міського свята пампуха матимуть нагоду поділитися враженнями від львівських святкувань, відправивши ексклюзивні Різдвяні art-листівки. Особлива пошта працюватиме на площі Ринок з 7 по 9 січня.

«Цього року Свято пампуха запам’ятається Різдвяною поштою, завдяки якій львів’яни та гості міста зможуть надіслати своїм близьким різдвяну ексклюзивну листівку у будь-який куточок Земної кулі! Це – продовження art-проекту «Зі Львова з любов’ю», – повідомили в прес-службі компанії «Дік-Арт».
«Ефект унікальної пошти засвідчила висока кількість адресантів під час Свята сиру й вина та Свята кави, коли туристи надсилали листівки в різні куточки планети з вітаннями зі Львова та ділилися гарними враженнями. Її вже встигли полюбити тисячі львів’ян і туристів. На численні прохання пошта продовжить своє існування й на наступних фестивалях Львова», — розповів Андрій Сидор, директор VI Міського свята пампуха.
Також під час свята на всіх відвідувачів чекають різноманітні «пампухові» забави, зокрема «Конкурс на найкращий вертеп», «Конкурс господинь», «Конкурс пампухоїдів», «Конкурс чортів і янголів» і багато інших цікавих розваг для дітей і дорослих. Окрім інтерактиву, на Святі пампуха працюватиме Пампухова хата та святковий ярмарок на площі Ринок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply