Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Різдво у Львові

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Різдво у Львові

«Родзинкою» святкування зимових свят у Львові будуть вуличні вистави просто неба. З 6 до 9 січня у внутрішньому дворику Ратуші театр «Воскресіння» представлятиме львів’янам і гостям міста театралізовану вогняну інсталяцію «Коли янголи спускаються на землю». У виставі задіяні альпіністи (виконуватимуть роль янголів), які спускатимуться з вежі Ратуші на встановлену сцену над «парканом» зліва у дворику. Виставу тривалістю 30 хв показуватимуть щогодини, з 17.00 до 22.00.

8 січня на площі Ринок, перед входом у Ратушу, о 17:00 відбудеться безкоштовна вулична вистава «Різдвяна феєрія» від театру «Воскресіння». Актори використають 12 чотириметрових масок, а також вогняні та піротехнічні ефекти. Маски символізуватимуть образи Божої Матері, янголів, Йосифа та Марії, царя Ірода й ін. Історія Різдвяної феєрії має у своїй основі елементи різдвяного вертепу. Тривалість вистави — 1 год.
Що цікаво, театр покаже виставу й 6 січня. Галичани цього дня традиційно мають вечерю вдома. Але приїжджає дуже багато туристів, для яких цей звичай не є таким сталим. А більшість львівських закладів громадського харчування, ресторанів, інших місць увечері 6-го зачинені, тож туристи не знають, куди подітися. Тому це дійство театру «Воскресіння» й передбачає, що гості міста, які завітають до внутрішнього дворику Ратуші, матимуть змогу повечеряти. Там буде й кутя, і пампухи. «У такий спосіб ми теж намагаємося галицькі традиції, які у нас є дуже сталими і дуже стабільними, поширювати серед людей», – зазначила Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...