Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 16, 2019

«Дитяча сотня»

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

«Дитяча сотня»

Діточки співають Гімн України

Діти з ясельної групи, тримаючи праву руку на серці, щиро виконують Гімн України. Цей ролик у Мережі за два дні переглянуло понад 100 тис. людей. Відтак, дитячий садок шахтарського міста Червонограда, що на Львівщині, набув неабиякої слави. Малюків уже охрестили «дитячою сотнею».

Слів гімну дітей навчила вихователька. Світлана Кишко розповідає, що щойно почався Майдан, її 20-річний син поїхав до Києва. Аби відволіктися від тривожних думок і хоч якось долучитися до подій у країні, вона вдалася до патріотичного виховання. Гімн діти опанували за два місяці. Вихователька каже, що слова малюкам далися легко, важче було з мелодією. Тепер три- й чотирирічні дітлахи знають «Ще не вмерла України…» на зубок і чітко розуміють, що саме вони співають.
Методист садочка зафільмувала виступ малечі, а син виховательки виклав у Інтернет. Під відео є сотні схвальних відгуків. У садочку зазначають, що не очікували такої уваги, і радіють. Задоволені й батьки малюків. Кажуть, що, побачивши відео, почали ще більше пишатися своїми дітьми.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...