Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 22, 2019

Директор погрожувала учневі через чуб

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Юрко Демченко

Скандал через зачіску восьмикласника розгорівся в криворізькому ліцеї. Хлопець зробив собі чуба, а керівництву навчального закладу це не сподобалося. Директор наказала зрізати його. А в разі незгоди змінити зачіску обіцяла відрахувати учня з ліцею.

Право носити козацький чуб восьмикласник Юрко Демченко виборює вже два тижні. Каже, що робив нову зачіску з патріотичних міркувань і не міг подумати, що через неї матиме конфлікт у школі. Погрози директора він записав на мобільний телефон. Мати Юрка обурена, бо до неї керівництво ліцею не зверталося. Про конфлікт дізналася від сина й відразу пішла до школи. Наразі директор ліцею перебуває на лікарняному. Її заступниця пояснила, що зачіска хлопця не є діловою. Мовляв, у ліцею є свій статут, де прописано певні вимоги до зовнішнього вигляду учнів, і цих вимог повинні дотримуватися всі школярі.
Тим часом, у соцмережах уже створили групу на підтримку Юрка. Небайдужі люди навіть прийшли до будівлі ліцею з пікетом. До начального закладу також привели учня сусідньої школи, котрий із першого класу живе із «оселедцем». Він каже, що патріотична зачіска не впливає на навчання. Представники місцевого відділу освіти відмовляються коментувати ситуацію. Натомість, на захист директора збирають підписи батьків інших учнів. Тим часом, 14-річний Юрко вже вирішив, що тепер не зріже чуба за жодних обставин. Діями керівника школи зацікавилася місцева прокуратура.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...