Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Список нев’їзних чиновників

Автор:

|

Лютий 16, 2012

|

Рубрика:

Список нев’їзних чиновників

Ще задовго до прийняття Парламентською асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) резолюції про функціонування в Україні демократичних інститутів українська опозиція передала керівництву США та Європейського Союзу (ЄС) перелік українських чиновників, щодо яких потрібно застосувати санкції й заборонити в’їзд на територію цих держав. І в США, і в ЄС поставилися до цього більш ніж серйозно. Так, за наявною інформацією, про можливу леґалізацію подібного списку на зустрічі з главою України Віктором Януковичем згадувала Гіларі Клінтон, держсекретар США.

Перелік нев’їзних українських чиновників, який уже найближчим часом стане об’єктом розгляду в найвищих кабінетах ЄС і США, очолили президент України Віктор Янукович, якого опозиція звинувачує в тому, що він є «натхненником усіх політичних репресій у країні», і його старший син — Олександр Янукович. Також до першої десятки потрапили: Дмитро Фірташ, засновник компанії RosUkrEnergo; Юрій Бойко, міністр енерґетики й вугільної промисловості; Сергій Льовочкін, керівник Адміністрації президента; Валерій Хорошковський, міністр фінансів; Микола Азаров, прем’єр-міністр; Костянтин Грищенко, міністр закордонних справ.

У списку опинилося також керівництво Генеральної прокуратури (ГПУ), Олександр Нечвоглод, головний слідчий відділу особливо важливих справ ГПУ, й інші слідчі, представники звинувачення. Крім того, нев’їзними можуть стати члени інспекційної комісії «Нафтогазу України», судді, економічні експерти й інші особи.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply