Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Зустрілися очільники вишів

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Зустрілися очільники вишів

У Львові президенти й директори відомих канадських університетів обговорюють із ректорами вищих навчальних закладів Львівщини можливість створення інтегрованих навчальних програм, згідно з якими українські студенти отримали би нагоду навчатися в Канаді та навпаки. Про це йшлося 14 лютого на брифінгу в межах семінару на тему «Зміцнення українсько-канадського партнерства у сфері вищої освіти».

Як зазначив Юрій Бобало, голова Ради ректорів вищих навчальних закладів Львівського реґіону та ректор Національного університету «Львівська політехніка», львівські ВНЗ вже багато років співпрацюють із канадськими університетами. «Інтегрованих програм українських і канадських вишів поки що немає, але це не означає, що ми не можемо складати такі інтегровані плани. Тим більше, що рамки болонського процесу мало чим відрізняються від системи освіти, яка є в канадських університетах. Болонський процес дозволяє проходити навчання як в українських, так і в канадських університетах. Гадаю, що жодних труднощів у співпраці між українськими й канадськими університетами не буде. Ми повністю порозумілися», — наголосив п. Бобало.
Карен Мак-Брайд, президент Канадського бюро міжнародної освіти, відзначила розвиток інновацій в українських університетах та ентузіазм і відданість студентів, які хочуть учитися. «Я вірю в майбутнє України та Канади й обміну студентами між нашими країнами», — підкреслила вона.
Михайло Костюк, голова Львівської обласної державної адміністрації, повідомив, що Львівщину цікавить співпраця з Канадою не лише в освітніх програмах, програмах обміну студентами, а й у підтримці реального наукового сектору, який є рушієм інновацій, у розвитку малого бізнесу та сільського господарства.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply