Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 16, 2019

Зі Львова до Радома тепер можна дістатися за одну годину

Автор:

|

Вересень 22, 2016

|

Рубрика:

Зі Львова до Радома тепер можна дістатися за одну годину

Saab 340

Сучасні ритм життя диктує свої умови: все актуальнішими стають авіаперевезення — швидкий і комфортний спосіб пересування. Завдяки режиму «відкритого неба», запровадженому у Львівському летовищі, лише за годину польоту 33-місним літаком Saab 340 можна дістатися зі Львова до польського Радома.
Представники міста Радома, котрі прибули до Львова в рамках V українсько-польського Фестивалю партнерства, розповіли: щороку зростає кількість українців, котрі працюють, реалізують спільні бізнес-проекти, навчаються у Польщі. Відтак, бюджетна авіакомпанія SprintAir організувала два рейси на тиждень.
Упродовж цього літа сотні пасажирів обох країн оцінили переваги нового авіарейсу, який, крім безперешкодних відвідин України та Польщі, дозволяє планувати подальшу подорож у західні держави Європейського Союзу з летовища Варшави, адже Радом від столиці Польщі віддаляє лише 100 км.
Дорота Сідорко, президент летовища Радома, зазначила, що аеропорт готовий працювати з українськими компаніями. Також SprintAir має змогу організовувати чартерні рейси для туристичних груп, і хоча компанія не називає себе лоукостом, проте пропонує доступні ціни. Представники обох міст впевнені, що новий авіарейс сприятиме розвитку міжнародній співпраці.

Оксана Нагірна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...