Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Жінка-офіцер перебралася з АРК до Рівного

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Жінка-офіцер перебралася з АРК до Рівного

Наталія Кащук

Відтепер у колективі оперативного командування (ОК) «Північ» проходить військову службу підполковник Наталія Кащук, котра переїхала до Рівного з Автономної Республіки Крим (АРК). З огляду на наявність вакантної посади за військовою спеціальністю в нещодавно створеному органі військового управління, Наталія Вікторівна стала старшим офіцером відділення соціального забезпечення фінансово-економічного управління.
Першого ж дня підполковник Віталій Бусіль, начальник фінансово-економічного управління оперативного командування «Північ», відрекомендував підлеглу військовому колективу та привітав її з призначенням на посаду.
«Мені приємно, що в нашому колективі відтепер буде не просто старший офіцер, а жінка, яка є патріотом України, справжнім фахівцем у питаннях як соціального, так і фінансового забезпечення військовослужбовців. Зважаючи на значний досвід у фінансово-економічній діяльності у військових частинах та соціальної роботи у військових комісаріатах, вона зможе надати допомогу, проконтролювати цей напрямок діяльності на більшій половині території України», — сказав він.
«Сьогодні питання із забезпеченням житла, перевезенням майна з Криму до нового місця служби, улаштування дитини в школу вже вирішуються, ми зробимо все необхідне, щоби підлегла почувалася максимально захищеною та впевненою в завтрашньому дні», — наголосив начальник фінансово-економічного управління.
За словами Наталії, після подій у Криму вона вирішила переїхати до Рівного й не шкодує про це, бо новий колектив зустрів її тепло. Спілкуючись із військовими та цивільними протягом кількох днів, вона вже переконалася, що на Рівненщині живуть гарні й привітні люди, із якими їй легко знаходити спільну мову.
Прес-центр управління ОК «Північ»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply