Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

Замість «молочних рік» — менші зарплати

Автор:

|

Лютий 05, 2015

|

Рубрика:

Замість «молочних рік» — менші зарплати
Серіей Меняйло

Серіей Меняйло

В анексованому Севастополі розгорається скандал: профспілка працівників освіти заявила, що зарплата вчителів і працівників дитячих садочків цьогоріч може істотно зменшитися. Про це профспілчани написали «губернатору» Сергію Меняйлу.

Причиною зниження зарплат є базова розрахункова одиниця оплати праці, затверджена «управлінням освіти та науки уряду Севастополя» в обсязі 4 950 RUR. «Це призведе до того, що вчитель зі стажем роботи, з вищою категорією, з усіма доплатами і коефіцієнтом 1,5 отримуватиме близько 14 тис. RUR, молодий учитель — менш ніж 7 тис. RUR, вихователь вищої категорії – 9 628 RUR, а технічний персонал — менше за 6 тис. RUR», — ідеться в документі.
Тетяна Козлова, голова міського комітету профспілки, заявила, що такої низької базової одиниці немає «в жодному реґіоні Російської Федерації» (РФ). За її словами, у «включеному» Криму вона становить 6,2 тис. RUR, а, наприклад, у Санкт-Петербурзі — 14 тис. RUR.
«Після впровадження нової системи нарахування зарплат педагоги в районних центрах Криму отримуватимуть на 5-6 тис. RUR більше, ніж у місті федерального значення Севастополі, вихователі — на 3-4 тис. RUR більше. Зарплата вчителя початкових класів не перевищить 8-9 тис. RUR, нянечки і технічний персонал опиняться в жахливому становищі», — уточнила вона.
За даними функціонера, торік середня зарплата вихователя в Севастополі становила 20 тис. RUR, учителя — 25 тис. RUR. «Ми би не хотіли проводити акції протесту. Люди не ставлять питання про підвищення зарплат і навіть згодні на зменшення, але не таке суттєве», — додала п. Козлова.
«Базова розрахункова одиниця була визначена з параметрів міського бюджету, — заявив на сесії «законодавчих зборів» Севастополя Ігор Оленченко, «начальник» управління освіти і науки. – Зарплата складається не тільки з базової одиниці, а й зі стимулюючих виплат. Крим розрахував більшу базову одиницю, але там підвищувальні коефіцієнти – нижчі, ніж у Севастополі. Загалом, зарплати вийдуть однакові, різниця не перевищить 500-600 RUR».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...