Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 23, 2019

Заборонити українофобські організації!

Автор:

|

Жовтень 27, 2011

|

Рубрика:

Заборонити українофобські організації!

Правління Луганського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» вимагає від Віктора Януковича заборонити діяльність українофобських організацій. «Звертаємося до президента України з вимогою дати морально-правову оцінку діяльності державних службовців у Луганській області взагалі та в

м. Стаханові зокрема, а також зробити відповідні організаційні й кадрові висновки. Вимагаємо від президента вжити дієвих заходів для припинення сповзання України до фактичної бездержавності, негайної заборони діяльності українофобських організацій, що в підсумку має сприяти зміцненню підвалин національної державності на східних і південних теренах України», — ідеться в листі до глави української держави.

Члени правління вважають, що «Луганська область стала своєрідним полігоном для відпрацювання антинаціональних акцій у всій державі. Показово, що вони набули ледь не істеричного характеру й при цьому спостерігається намагання покласти провину за провали в соціально-економічній і інших сферах державного будівництва на все українське».

На підтвердження своєї думки автори заяви наводять низку фактів, зокрема щодо встановлення в центрі Луганська пам’ятника так званим жертвам вояків ОУН-УПА в травні 2010 року; ухвали облрадою рішень про особливий статус російської мови (27 травня 2011-го); вивішування червоних прапорів на будівлях державних установ у Луганській області (17 червня 2011-го); організацію владними структурами області помпезного перебування на Луганщині патріарха Московського та всієї Русі Кирила 14—15 вересня

2011-го. Крім того, заявили в «Просвіті», депутати Луганської міської ради знову лобіюють спорудження в обласному центрі пам’ятника імператриці Катерині ІІ, натомість не було жодної реакції влади на те, що в місті неодноразово пошкоджувалася скульптура «Писанковий лев» — подарунок луганцям від громади міста Львова, тощо.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...