Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Відправку миротворців провалили

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

Відправку миротворців провалили

Україна не змогла виконати свої зобов’язання з відправлення миротворчого контингенту в Ліберію. Причиною цього стало зволікання з вирішенням питання в Адміністрації президента, що призвело до недотримання встановлених термінів відправки контингенту та відмови ООН від послуг української сторони.

Передбачалося, що перша група миротворців вирушить до Ліберії в травні, а основна група — у середині червня: загалом планувалося спрямувати туди 140 українських військовослужбовців. Згідно із Законом «Про участь України в міжнародних операціях із підтримання миру та безпеки», пропозиції про участь країни в миротворчих місіях вносяться Міністерством закордонних справ (МЗС) при узгодженні з профільним міністерством, потім президент ухвалює рішення про відправку контингенту. «МЗС направив відповідний документ до Адміністрації президента, де той благополучно застряг», — розповіло джерело в Міністерстві внутрішніх справ України.
У травні ц. р. керівництво ООН звернулося до президента Януковича з проханням прискорити процес прийняття рішення але, не отримавши відповіді, «подякувало Україні за участь у місії» та запропонувало «готуватися до інших місій у разі появи відповідних пропозицій». Зазначимо, що на підготовку проведення місії було витрачено 2 млн грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply