Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Вартість національного бренду України зросла

Автор:

|

Грудень 14, 2016

|

Рубрика:

Вартість національного бренду України зросла
Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

Вартість національного бренду України збільшилася на 39 %, завдяки чому цього року він став третім серед брендів країни, які росли швидше. Такий висновок міститься у звіті про стан національних брендів, опублікованому міжнародною організацією Brand Finance. Про це повідомив Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України.
За його словами, компанія вже 20 років веде оцінку вартості комерційних і національних брендів. «У звіті наголошується, що цього року Україна продемонструвала відносну стабільність і користувалася меншою (негативною) увагою засобів масової інформації, незважаючи на те, що її економіка залишалася вразливою внаслідок подальшого протистояння з Росією», — заявив він.
Показники сили бренду для безпеки виросли на 18,2 %, разом із цим відбулося підвищення оцінки якості життя на 11,4 %, а також істотне поліпшення здатності країни зберігати свій талановитий кадровий потенціал. «На мою особисту думку зміни, яких нам поки вдалося досягти, ще не досить відчутні. Але якщо незалежні експерти бачать позитивні тенденції — це вже великий плюс. У цьому випадку — індекс вартості національного бренду тісно корелює з привабливістю країни для прямих іноземних інвестицій», — вважає глава уряду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...