Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 19, 2020

Українців в Італії кинули напризволяще

Автор:

|

Червень 21, 2012

|

Рубрика:

Українців в Італії кинули напризволяще

Італійська відпустка для групи українців закінчилася лікарняними ліжками. Їхній екскурсійний автобус потрапив у аварію. Кілька наших співвітчизників отримали серйозні травми і зараз вони не в змозі самотужки дістатися Батьківщини. У допомозі цим людям відмовила й страхова компанія.

Харків’янка Ірина вже тиждень спілкується з донькою Ольгою тільки Інтернетом, хоча мала повернутися додому ще 13 червня. Ольга Пушинко зі сином теж була серед туристів, які планували милуватися Європою три тижні, проте їхнє турне перервала аварія. Прикра пригода трапилася 11 червня на автотрасі між італійськими містами Кремоною та Понтевікко. Екскурсійний автобус з українцями зіштовхнувся з легковою машиною, водій якої, за словами свідків, утратив керування. «Наш автобус відкинуло на огорожу. Вижили завдяки тому, що там був рекламний щит: дорога розташована трохи вище, ніж рівень землі, тож ми би падали вниз, самі розумієте», — розповів Владислав Пушинко, син постраждалої.

Туристична фірма повернула групу в Україну в зазначений день. Чотирьох зі семи жертв аварії медики відпустили вже наступного дня, і вони повернулися на Батьківщину з усіма. Ще троє українців і досі лишаються в Італії. Повернутися самостійно, запевняють люди, вони не мають змоги.

Туристична фірма ж останнє слово залишила за страховою компа­нією. Там, своєю чергою, кажуть: і так уже зробили більше, ніж треба. «Медична евакуація проводиться замість надання невідкладної допомоги й замість продовження надання медичної допомоги. Допомогу вже надано», — повідомила Галина Давидова, керівник експертного відділу страхової компанії. Двох українських пацієнтів мали виписати 20 червня. Люди не уявляють, куди їм іти в чужому місті, і сподіваються тільки на дипломатичну допомогу.

 Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply