Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

Українські школярі — медалісти на конкурсі молодих учених

Автор:

|

Червень 09, 2016

|

Рубрика:

Українські школярі — медалісти на конкурсі молодих учених

Фіонг Ань Чан та Олександр Бузін

Українських школярів нагородили в міжнародному конкурсі молодих учених Intel ISEF. Старшокласники двох українських ліцеїв отримали три премії на міжнародному конкурсі наукових досягнень Intel ISEF та програми Society for Science & the Public.
Фіонг Ань Чан, учениця випускного класу Черкаського ліцею, посіла третє місце в секції «Математика» й отримала спеціальний приз від Американського математичного співтовариства. В результаті дослідження «Узагальнений алгоритм обчислення фігурних чисел», п. Чан вперше вдалося вивести загальну формулу для пошуку спільних елементів будь-яких двох послідовностей фігурних чисел. Висновки роботи молодого науковця можуть використовуватися в криптографії, комп’ютерних науках, біоінженерії та нанофізиці.
Олександр Бузін, дев’ятикласник із Києва, здобув третє місце в категорії «Програмне забезпечення» з проектом «WhitestormJS — 3D-фреймворк для браузера». Фреймворк, розроблений українцем, дозволяє легко створювати 3D-сайти та додатки, що працюють у браузері.
Загалом у конкурсі брали участь 1,7 тис. школярів із 75 країн і реґіонів. Нагороди та призи отримали близько 600 фіналістів. Крім заохочень від організаторів конкурсу Intel, на ньому були представлені десятки нагород від компаній, академічних установ, урядових організацій та інших спонсорів. Цього року призовий фонд конкурсу становив близько 4 млн. USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...