Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Україною керує успішний письменник?

Автор:

|

Травень 09, 2013

|

Рубрика:

Україною керує успішний письменник?

Президент України Віктор Янукович – вельми успішний письменник. Таку думку оприлюднило швейцарське видання Neue Zurcher Zeitung. «Мабуть, в Україні на чолі держави стоїть украй успішний автор. Принаймні, такий висновок можна зробити з декларації доходів за 2012 рік, яку президент нещодавно представив громадськості», — ідеться в статті.

«Крім заробітної платні майже 100 тис. USD і доходів від статків 500 тис. USD п. Янукович указав авторські гонорари розміром майже 2 млн USD за публікацію книг. За даними Kyiv Post, прибутки президента за минулий рік приблизно в чотири рази перевищують доходи сім’ї Барака Обами», — пише видання.
«Гонорари виплатило видавництво «Новий світ» на батьківщині п. Януковича, у Донецьку. До цієї суми входить не тільки оплата таких бестселерів, як «Рік в опозиції» або «Рік у владі», а й гонорар за всі книги, які п. Янукович напише в майбутньому», — продовжує автор.
«Опозиційний тижневик «Дзеркало тижня» підрахував, що загальний наклад книг президента повинен становити понад 6 млн примірників, аби угода була потенційно вигідною для видавництва. Однак книг п. Януковича в крамницях і бібліотеках фактично не знайдеш», — сказано в статті.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply