Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Українець пішки подолав 7 тис. км

Автор:

|

Квітень 18, 2013

|

Рубрика:

Українець пішки подолав 7 тис. км

Пішки до Північного Льодовитого океану і так само додому — відстань 7 тис. км за рік здолав мандрівник із Дніпропетровська. Інколи Сергію Гордієнку доводилося пливти на човні, а частину шляху долати на милицях. Але він таки виконав задумане й повернувся додому.

Неймовірна спека чи 40-градусні морози, а також зливи, паводки, дикі звірі та небезпечні люди – усе це Сергій Гордієнко пережив дорогою. Він відмовився від комфорту цивілізації більш як на рік, аби навчити людей виживати. Пан Гордієнко готує підручник для рятувальників і звичайних людей, як вижити самотужки, сповна використовуючи ресурси власного організму. Спав Сергій у наметі, у його меню входили змії, риба, ягоди та гриби. І навіть вогнище було під забороною — лише невеликий пальник. «За димом мене дуже легко знайти. Не тільки люди, а й хижаки за ним орієнтуються. Кілька людей загинуло від ведмедя саме тоді, коли розпалювалися багаття в місцях дислокації й білих, і бурих ведмедів», — розповідає мандрівник.
У небезпечну подорож до Льодовитого океану п. Гордієнко вирушив пішки зі селища Сєдове Донецької області торік у січні. А вже в травні йому довелося йти на милицях, після того як дорогою його збила машина. Попри протести лікарів і заради мрії він прошкандибав 300 км. «У мене були серйозні розтягнення, тріщини в багатьох місцях. Але тема залишається темою. Кінцевий результат повинен визначити віру людини в себе», — пояснює Сергій Гордієнко.
Нарешті мети досягнуто: через сто років після першої російської експедиції капітана Георгія Сєдова на Північний полюс йому було встановлено пам’ятну табличку. Удалося це зробити лише на дереві, бо каміння складно пробити. Наступного року 55-річний Гордієнко знову подасться в мандри. На своїх двох він готовий дістатися самісінького Північного полюса.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply