Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 29, 2020

Україна — «пірат № 1» у світі?

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Україна — «пірат № 1» у світі?

Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA) відзначає в Україні надзвичайно високий рівень цифрового та фізичного піратства. Про це йдеться в офіційному звіті IIPA. Крім того, організація пропонує закріпити за Україною статус Prioriy Foreign Country, що означає, що держава офіційно стане «піратом №1» у світі, адже жодна інша країна такого статусу не має. Уряд США розгляне цю пропозицію й протягом двох-трьох місяців ухвалить відповідне рішення.

Українська держава вже перебуває в статусі Priority Watch List разом з Арґентиною, Чилі, Китаєм, Коста-Рикою, Індією, Індонезією та Росією. Крім цього, щодо України розпочате спеціальне розслідування про позбавлення пільг у рамках програми «Генералізована система преференцій».
«До проблем в Україні належить надзвичайно високий рівень цифрового та фізичного піратства, рішення державних органів переслідувати легальні організації колективного управління замість шахрайських організацій, а також довготривале використання неліцензійного програмного забезпечення комерційними та державними структурами», — ідеться у звіті.
В Альянсі також відзначили, що піратство й рівень захисту авторських прав в Україні значно погіршилися за два останніх роки. «У країні багато ринків і вуличних кіосків рясніє нелегальними копіями музичних записів, кінофільмів і програмного забезпечення всіх видів», — зазначається в документі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply