Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 24, 2018

Учителі ЛНР покидають окуповані території

Автор:

|

Травень 14, 2015

|

Рубрика:

Учителі ЛНР покидають окуповані території
Таким освіта не потрібна

Таким освіта не потрібна

Освітяни Свердловська Луганської області мають намір масово виїхати з міста. Причиною такого рішення, за словами місцевого жителя, є невиплата зарплат. Нещодавно у Свердловську відбулися збори вчителів і лікарів міста. Працівники соціальної сфери вимагали від «уряду» «Луганської народної республіки» (ЛНР) роз’яснення з приводу заборгованостей за зарплатами, яких вони не отримували з жовтня 2014 року.

«Місцева влада» пообіцяла розпочати виплати відразу після «реформ», які нібито повинна провести Лариса Айрапетян, «міністр охорони здоров’я ЛНР». «Проте пояснити толком, що то за реформи, вони не змогли», — наголосив місцевий житель.
Нагадаємо, вчителі Красного Луча, котрі теж не одержують зарплати з осені минулого року, заявили, що готові оголосити страйк і зупинити навчальний процес. Натомість, керівники навчальних закладів ЛНР спробували залякати вчителів і попередили про наслідки організації мітинґів.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

До слова
8 травня на сайті Алчевської міської ради з’явилося повідомлення про вихід міста зі складу ЛНР, після чого сайт припинив працювати. Після появи повідомлення про вихід з ЛНР, проти нього провели DDoS-атаки. У самому ж повідомленні від імені патріотів говорилося, що алчевці хочуть миру, свободи і достатку для своїх дітей, а нічого з цього ЛНР забезпечити не в змозі. «Ми доведені до відчаю і готові увійти до складу України на умовах амністії», — ішлося в заяві. Поки що не відомо, хто розмістив цю заяву на сайті міськради.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...