Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

У сніговій пастці

Автор:

|

Січень 26, 2012

|

Рубрика:

У сніговій пастці

У Запорізькій області через складні погодні умови 22 січня близько 300 автомобілів опинилося у сніговій пастці. Як повідомила Юлія Баришева, помічник начальника управління Міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС) у Запорізькій області, через сильні снігопади на низці автотрас утворилися замети, що заввишки сягають одного метра.

«Сніг із полів здуває на автотраси. Складною є ситуація на трасі Ростов—Одеса. У Бердянському районі, поблизу села Осипенка, у сніговому заторі застрягло приблизно 300 автівок. Туди спрямували спецтехніку МНС. Також запорізькі рятувальники допомагали автомобілям швидкої допомоги вивозити зі заметених кучугурами сіл хворих людей. Так, спецтехніці МНС довелося пробиватися в населений пункт Пологівського району, щоби довезти до лікарні жінку, у якої виник­ли проблеми зі серцем», — повідомили в МНС. За словами Юлії Баришевої, до ліквідації наслідків негоди в Запорізькій області притягнуто рятувальників Дніпропетровської та Донецької областей, які будуть розчищати траси за допомогою спец­техніки.

23 січня в МНС поінформували про ліквідацію заторів на автошляхах у Запорізькій області. «Заторів уже немає, рух автомобільного транспорту відновився», — наголошується в повідомленні. До ліквідації заторів і розчищення автодоріг було притягнено 181 одиницю техніки та 247 осіб, у тому числі від МНС — 27 одиниць техніки і 89 рятувальників.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...